bugün

pek çok kez ana caddesinden arabayla geçtiğim yer. gültepe mahallesi tahminimce en sakat yeridir. burada yapılan düğünlerde bile masaların üstünde bol miktarda esrar bulunur. (bkz: düğün ikramları). düğün esnasında ise 14'lü browning'lerden (bkz: gp-35), bildiğimiz kalaşnikoflara kadar envayi çeşit silahla ozon tabakası delinir. mahalleden içeri girdiğinizde ise başınıza birşey gelmesi gerekmez, sadece mahalle sakinlerinin tiplerini görmeniz bile 3,5 atmanıza sebep olacaktır. (eli yüzü düzgün insan bulmak tam anlamıyla hayaldir). yanan varillerin etrafındaki 10'lu-15'li gruplar, siz geçerken gözünüzün içine bakarak elindeki bıçağı bileyen psikopatlar, yolda yürüyenlere "birader para var mı ya?" diye soran 10'lu velet grupları(sıkıysa verme), keşler, torbacılar, katiller; hakikaten über harika bir yerdir burası. adrenalin salgılamak istiyorsanız, doğa sporlarında kafa göz yarmanıza gerek yok. yanıbaşınızdaki çinçin'e güvenin ve şansınızı orada deneyin, pişman olmayacaksınız ve aynı oranda kafa göz yarılma garantisini de şirketiniz olarak veriyoruz.

4 yıl sonra gelen edit: çok sert olmuş lan. inanmayın bu yazılanlara, ankara'nın güzide bir mesire alanıdır. alın ailenizi, gidin, gezin, görün...
asıl adı çinçin bağlarıdır.
cok sirin bir isim.
istanbul esenler'de, belediye tarafından ıslah edilen dere.

(bkz: çinçin deresi)
ankara kale'sinin bulunduğu semt.
ezeli rakibi doğantepe'dir.
Halk otobüsü demektir.
eskiden bir programda ucuna meyve yapıştırıp memelerini açan kadınların söylediği söz öbeği.
ankara da bir semt.
kadeh tokuştururken söylenen anlamsızca bi cümlecik olduğunu sanıyorum.
genelde müstakil evlerin bulunduğu ankarada bir semt.
(bkz: gecekondu)
istanbulda bulunan lağım suyunun aktığı dere. *
gülçin ismine sahip dişilere de söylenir.
ankara'nın en tehlikeli semplerindendir pek fazla girmeyin.
polisin değil askerin müdahale ettiği iğrenç bölge.
gaziantep vehbi dinçerler fen lisesinin efsane matematik hocalarındandır.
ankara'ya yeni gelenlerin kızılaydan önce duydukları yer ismi.
lisede coğrafya hocamızın sınıf arkadaşımız burçin'e seslenişi.

-çinçinburçin...

her zaman bu tip espiriler yapardı, neler çektiğimizi anlatmaya kelimelerim yetmez...
facebook'ta grubu bile olan güzel ankara'ma yakışmayan yerdir.

http://www.facebook.com/p...INCIN/94561054728?ref=sgm

not: bir de marifetmiş gibi google'ın giremediği tek yer demişler.
çınçın bağları, yeni doğan ve hıdırlık... ankara'da gidilmemesi gereken üç belalı yer.
ankara'da bulunan bir semttir.

semt sakinlerinin deyişiyle çinçin teksas.
Girince çıkılmayan, çıksanız da "bir girdim bin çıktım" tabiri ile çoğalmış olarak çıkmanızın mümkün olduğu çingene mahallesi.
Ankara'nın belalı semtlerinden.
Adı duyulduğunda ürpertir, o derece belalı.
Kendi içlerinde gayet iyilerken, yabancı birini gördüklerinde onu nedense kabul edemiyorlar.
Belki güvensizlik, kim bilir...
akla tutti frutti'yi getiren ankara semti.
(bkz: tutti frutti seyrediyorum biraz eğil)
(bkz: grup vitamin)