bugün

yıllarca önyargıyla yaklaşılıp ıyy denilen, son bir ayda ise bir ömre yetecek kadar tüketilen enfes içecek, sütseverler hak verecektir *
bir fırtta bitirilebilecek kadar lezzetli olan süt. pipeti bi çekersiniz kutu büzüşür.
beyaz peynirli tostla çok yakışan süttür.
papilla orgazmı yaşatabilecek derecede güzel içecektir. evde hazırlanınca da ayrı güzel olmaktadır.
bol çilekle yapıldığında ve soğuk tüketildiğinde insana çilekli dondurma yiyormuş hissi veren vitamin bombası.
hazırlarından hiçbir şekilde çilek kokusu ve tadı alınamayan içecek.
(bkz: muzlu süt)
evde blenderda bildiğimiz taze çilek ve sütle yapıldığında bi boka benzemeyen şey**.
hazır, tweety desenli kutularda satılanlar enfestir.. çilek aromalı ve pembe gıda boyalı süttür aslında.

(bkz: çilek aromasının çilekten lezzetli olması)

çileği yumuşayana kadar az bi suda haşlayıp sütle karıştırmak hatta üzerine 1-2 top da vanilyalı dondurma eklemek daha iyi sonuçlar doğurabilir.
(bkz: milkshake)
milkshake olayının temeli olan mesele,kendi damak tadınıza göre eklentilerle tad ve görünüm hususunu sekillendirebilirsiniz.muz ve ananas ilk akla gelenlerdir.
22 yaşında hala günde 3 paket tükettiğiniz takdirde, çevrenizdekiler tarafından anormal karşılanabilirsiniz. aldırmayın, doğru yoldasınız. *
kahvaltılarda içilebilecek besleyici ve lezzetli süt.
son 1 haftadır günde 2 kutu içerek bokunu çıkarttığım dünya harikası. ama anlayamadığım, neden normal sütler gibi 1 lt lik şişelerde, kutularda satılmıyor. dün yine alırken, bakkal "abla talep olmuyor. isteyin, belki yaparlar" diye komik bir cümle kurdu. başta güldüm ama bu konu hakkında dernek açsak amacımıza ulaşabilir miyiz diye düşünmeden edemiyorum.
çok fena bağımlılık yapabilen içecek.
günde 10 paket tüketseniz de bana mısın demeyi sağlayan hafif bir içecek. çikita muz'un sayılır hatrı olmasa favori olabilecek bir içecektir.
cikolatalisinin yaninda fıs kalan icecek.
Hoşbeş çilekliyle kanka olan süttür.

Çok tatlısınız lan yerim ikinizide.
hiçbir zaman bir muzlu süt değildir.
mixerde yeni lezzetler katarak denediğim süttür. ama tabii sonra işin içine white russian falan giriyor. süt diyoruz işin sonu nereye varacak. neyse *
en sevilen aromanın sütle buluşması hadisesidir.

Özellikle milkshake ve frappeleri mükemmel olur.
Bayılırım. Harika bi tat.
Şeker konmasa da çok şekerli oluyor neden ise.
(bkz: sütlü çilek)
en güzel elektronik sigara likitlerinden olan milk man'in karışımı... Günlük olarak kullanmaya pek uygun değil ama arada iyi gidiyor.
çok pahalanmıştır. o kadar pahalanmıştır ki içmeye içmeye tadını unuttum.
Küçücük çilekli süt 5 lirayı geçti. Allah anne ve baba olanların yardımcısı olsun.
güncel Önemli Başlıklar