bugün

sözlükte fazlasıyla bonzai bağımlısı var anlaşılan.
Helale haram demek istihlaldir. insanı kâfir eden 3 şeyden biridir bu, kâfir oldun büyük ihtimalle.
doğruysa cehenneme kombine aldıracak
önerme. tövbe haşaa
(bkz: yobaz nasıl tespit sıçar).
(bkz: le çikolat).
obez olup diyete girmiş olan bir balinanın söylemiş olabileceği bir sözdür.
çikolata yemediği için mutsuz olan insanın önermesidir. halbuki çikolata yese, şöyle keyfi yerine gelse, yüzünden saçma bir tebessüm oluşsa ne güzel olur değil mi? bi dene bak ne güzel yazacaksın.
(bkz: kafa siken yobaz zırvaları)
zekeriya beyaz mode on

zxcvxcvxzcvxcvzxcv

zekeriya beyaz mode off.
saçma bir iddia ama gerçekse de beni ilgilendirmez yerim çikolatamı, çikolatasız bir dünyanın cehennemden ne farkı var.
Birileri kendi uydurduğu safsataya kendisi gibileri toplayarak ilgi odağı olmaya çalışıyor. haram-helal olan şeyler bellidir. evet çikolatayı bakkaldan çalarsanız haramdır. parasını verip alırsanız helaldir. Bunu basit bir şekilde islam dinine göre söylüyorum. Fetva vermiyorum. eşşek kadar adam olup hala onun bunun görüşüyle dalga geçmeye utanmayan zihniyet biraz da kendi okuyarak öğrenmeli bazı konuları. *
çikolatanın yaşamsal değeri olmadığı doğrudur,tıpkı yazarın bu entryi sıçmasını ve bizlerin de ne yazık ki gözlerimizi okumaktan alıkoyamamamızı sağlayan sözlüğün yaşamsal değeri olmadığı gibi.lakin entry sayısına baktığımız zaman tam tamına 1085 günah işlemişsin demek ki çikolata yememekten fazlasını yapman gerekiyor.
kendin çal kendin oyna tarzı bir tespit. dini literatürde olmayan bir haramı uydurup, sonra bu yalanla islam'a saldırmak çok ezikçe.
"bir çok şeyin haram olduğunu iddia eden saçma insandan çıkmış saçma söz."
israf ile alakası olmayan bir konu. ki israf zaten mekruh olarak geçer.

şekerin uyuşturucu kapsamına girmesini isteyen pek çok yabancı bilim adamı mevcuttur, çünkü diğer uyuşturucular gibi sinirleri uyuşturur endorfin salımına sebeb olur.

ama bu haram sayılması için geçerli bir neden değildir.

(bkz: güvenle yiyiniz)
brezilyalı bir cikolataysa cehennemde yanmaya değer.
(bkz: yaran başlıklar)
(bkz: kakaoya zinhar dokunulmaya)*
(bkz: hepimiz çikolatayız)
peki yemek istersek de o %0.3'lük bölüme giriyormuyuz, sorusunu akla getiren cümle. *
bu yerinde tespite ayar verip bize makul, mantıklı olanı gösteren her yazara tekne babafingosu veriyorum. durmayın olm, çok güzel bkzlı ayarlar bekliyorum sizden. geliyo babafingoooo!
komik, protesto amacli oldugunu dusundurten, kinayeli onermedir.
(bkz: düz mantık)
(bkz: yok daha neler)
karşı tez olarak; 10 tane çokonat yersen cennete gidiyormuşsun.
örnekleri çoğaltılabilir (bkz: nefes almak günahtır)
Çikolata pozitif enerji ve mutluluk verir. Mutluluk haramsa helal olan nedir?
(bkz: çukulataizm)

edit: çukul"ataizm"? gerçekten olmalı böyle bir şey!!1!11!!1