bugün

kesinlikle acımasızlıktır. özel hayata saygısızlık, hayvan haklarına patavatsızlıktır. onların da bir cinsel hayatları vardır.
ben yapamıyorum, sen de yapmayacaksın lan pezemenk al sana.
Yapmayın kardeşim ayıptır.Günahtır.Nesilin çoğalmasına engel olmaktır.
(bkz: hoop aile var lan)
eğer bir yere konup adam gibi yapıyorlarsa, ayrılmaması gereken sinekler. fakat, sen gel mutfağa hava uçarken çık üstüne sineğin. e o zaman benden günah gitti.
sinekten gelen haykırış:

-la a.q seni tenhada yakalarım ben!
vatan hainliğidir. sineklerin cinsel hayatına müdahaledir. halbuki onlar da sevebilir, onlar da sikişebilir.
erkek sinek de dişisini domaltabilir, ağzına verebilir, kaşına gözüne attırabilir.
nerede hayvan hakları savunucuları?
nerede panter emel?
erkek sineğin kız kardeşiyle, bayan sineğin abisi evlenmeli. berder evliliği olursa ayırmayız sevenleri sevişenleri çoğalanları tohum saçanları.
küçükken bayılırdım onları ayırmaya. bir türlü kopamazlardı,sonra üsttekinin yanlış hatırlamıyorsam (e çok eskidendi) böööyle uzar giderdi birşeyleri. şimdi düşünüyorum da bağırsak olsa gerek. hoş onlarda bağırsağa benzer bir yapı var mı onu da bilmiyorum..

ama ben bilmiyordum ne yaptıklarını. yapışmışlardı..ayırmak lazım diye düşünüyordum. internet olsa google'a yazar hepsini öğrenirdim ne bileyim. aynı çoğalsınlar diye solucanları kesmem 2,3, hatta büyükse 4 e bölmem gibi. bana demişlerdi ki kesince çoğalırlar.. sinekler gibi onlara da yardım ediyor sanıyordum.

ben masumum. ama düşününce içim sızlıyor,nereden hatırlattınız bana ayırdığım sinekleri.. sevenleri ayırmak ayıptır günahtır yazıktır..
üstlerine kaynar su damlası dökülerek yapılabilecek eylemdir.
sineğine göre değişen eylemdir. Misal sabah işe gittim sineğin biri tepemden ayrılmıyor. Akşama kadar vız vız.. Çiftleşirken görsem anında bitmişti işi o derece yani. yoksa bırakınız yapsınlar keyiflerine baksınlar.
çocuk sakat doğarsa vebali ayıranın boynunadır.
"ah bir elimden gelse" dediğim hareket. iki çiçeğin tozlaşmasını da onlar sağlamasın efendim. gebertin gitsin.. he bir de sivrisineklerse durduğunuz kabahat.
sevişmekten yoksun kalan işsiz birey eylemi.
(bkz: kıskançlık)
doğal dengeyi zedeler.