bugün

rahatsız edici, kişinin kabul edemeyeceği derecede çirkin dürtüler.
o sese karşı akıldan cevap vermeler.
o sesi yenmeye çalışmalar.
ve bu çatışmanın dışa vurumu.

tanımlarsak: tutarsız davranışlar sergilemek ve içten içe yıpranmak.
Ikizler burcuna has bir durumdur.
ikizler burcuna has bir durum değildir. ikizler sık ruh hali değiştirir ve ruh hallerine göre davrandıkları için çift kişilikli oldukları söylenir. fakat değişen kişilik değildir.
kendi kişiliğini oturtmaya çalışan insanın geçirdiği bir süreçtir aslında.yetişkinlerde görülürse psikolojik bozukluktur.
(bkz: dissosiyatif bozukluklar)
Tükür çevir bir daha tükür keyfini yaşatır.
Kişiliği oturmamış insandır. Kendi keyfine göre hareket eder.
Bir tarafı hırslı bir tarafı boşvermiş olmaktır.Bir tarafı hedefler koyar ve bu hedeflerin önüne hic bir şeyin gecmemesini sağlar diğer taraf her şeyi siktir eder.Bir taraf insanlara acimaz basari için herkesi harcar Diğer taraf naiftir dost canlisidir kimseye kiyamaz.thats who I am.
bende olan durumdur. ve daha bitmedi evet çift hem de 2 değil 4 değil tam 6 karakter mevcut. karaktersiz olmaktansa nabza göre şerbet vermeyi yeğlerim.
sevgi dolu ve acımasız,

sinirli ve naif, gibi kişilik durumlarının bir kişi de olmasıdır.

normaldir ayrıca, robotmuyuz amk...
(bkz: obsesif) öyle atmasyon laflarla, ayy ben çift kişilikliyim galiba laflarıyla olmaz. hayatınızın içine eder, erken yaşta öldürür.
büyük bir meziyet değildir. ortamına göre değişen 478521452 kişilikli insanlar gördüm ordan biliyorum.
Bunlarda farkli kafaları var be yazik.
Rahat olmaktır (bkz: çift kişilik yatak)
nedense çok merak ettiğim bir durumdur.

allah kimseye göstermesin tabi...
zordur. hastalık değil, zorunluluktur. şimdi bu dediklerimin ne kadar anlamsız olduğunu tartışmaktansa düşünülmelidir.
Benim gibi üç kişilikli olmaktan daha iyi olandır.
Dengesiz olmakla karıştırılmamalıdır. Birey yaşadığı şeyleri dışarıya açmak istemez, korkar. Kendisine olmak istediği insan yerine koyar ve öyle davranır.

Ben öyleyim mesela. Çift değil, baya var bende. Hangisini göstermek istersem onu ortaya atarım. Hayata bu şekilde tutunabiliyorum. Kötülüğünü de iyiliğini de gördüm, yaşadım. Öyle yani.
Ya aslında çok hoş birşey. Ben öyleyim. Hatta 2 değil 3 falan var. Bi taraf tam bir şeytan cksmfk diğeri süper melek öbürü ise tam bir amip falan. insanların dengesini bozuyorsunuz süper.
Tuhaf bir durumdur. Kararsızlıktır biraz. Anksiyete, depresyon gibi olayları peşinden getirir. Kimisine göre hastalıktır, kimine göre başka bir şey, bana göre de yükselen burçla alakalıdır. Mesela benim burcum koç yükselenim başak ikisi de apayrı.
Sözlük yazarlarının büyük çoğunluğunda olan durumdur. Hangimiz günlük hayatta sözlükteki gibiyiz?
Olduğum gibi kabullendiremedim kimseye kendimi. Ben de nasıl kabullenilirse öyle davranmayı seçtim. içimde başka bir peregrin yatıyor ve ifade özgürlüğum sadece sözlük url leri içinde.
ergenlik çağında ki insanların dikkat çekmek için birebir benimsediği olay. aslında bipolar bozukluktur. evet.
Bir tür rahatsızlıktır. insanın hayatını ve çevresindekileri olumsuz etkilemektedir. iki yüzlülükle karıştırılmamalıdır.