bugün

Fikirtepe Denizbank şubesinde bir sema hanim var. Standard&poors personeli olsa bizim kredi notu tavan yapar.
işte bunlar hep kapitalizmin oyunudur. (bkz: algı yaratıcılığı)
ihtiyacınız yok iken 250 bin tl kredi almanıza neden olan bayandır.

Hormonlarımı s.keyim, nasıl aldım o parayı.
Bugün mesaj atmıştır,

" xxx Bey merhaba. Finansbank'tan Hayal ben. Bugün müsaitseniz sizi ziyarete gelmeyi planlıyorum. Dönüş yapıp bilgi verirseniz sevinirim. "
gördüğüm çoktur ama unutamadığım iki örneği paylaşayım sizlerle;

1- yapı kredi şubesinde (şube adını vermeyeceğim) mini giymiş bir hatun vardı ki aman yarabbi o topuk sesi ve süper bacaklarını kimseye aldırmadan dakikalarca izlediğimi bilirim.

2- halkbank'ın bir şubesinde (şube adını yine vermeyeceğim) hatun kişisi masaya oturmuş ve etek oturdukça daha bir yukarı çekilmiş aman da aman masanın altından bacakları görünmekte bende merdivenin orada bir şeylere bakıyordum of kafayı kaldırdım ne göreyim o muhteşem bacaklar biraz dikildim baktım ama ben bir fena olmaya başladım da hemen kaçtım oradan.
Yalnızca bankolarda güzel görünen günlük yaşamda pekte haz edilesi görselde birileri değildirler. Işıktan mıdır bilmiyorum ama dışarıda pekte güzel değiller işte onu yazdım.
pazarlama taktiğidir. saf anadolu yiğitlerini kafalamak için kullanılırlar. sen birde işin mutfak kısmına geç operasyon bölümündeki ablaları gör bakalım. böyle konuşacak mısın acaba.
"Kapitalizm erkeği tehlikesiz hale getirip, ehlileştirmek, bir dolap beygiri yapmak için kadını kullanır."
Jean Baudrillard
Birden cok meslegim var ve birinde cok populerim.fal bakiyorum ve musterilerimin nerdeyse yuzde yirmisi bankaci kadinlar.cok mutsuz cok yorgun ve cok ruhsuzlar.
Kendilerini biraz cool dude olarak sınıflandırdığım
Zat-ı muhterem hanım'lardır .