bugün

96 izmir doğumlu altınordu stoperi. 187 cm boyunda ve sağ ayaklı. gelecekte a milli takımın değişilmezlerinden olabilir.
görsel
altınordu tarafından transferinde beşiktaş'a öncelik tanınacağı açıklanmıştır.

http://www.ntvspor.net/ha...145634/oncelik-besiktasta
Hakkinda Beşiktaş ın transfer edeceğine yönelik haberler çıkan genç stoper. Franco ve Miloşeviç ten verim alamayan Beşiktaş için ilk planda iyi bir rotasyon futbolcusu olabilir.
genç yetenek olarak gösterilen izmirli futbolcudur. Beşiktaş'a transfer ihtimali yüksek bir stoper.
Akşamki bolu maçında tribünlerde Köln ve Bayer leverkusen yetkililerinin kendisini izledigi genç Altınordulu. Seneye Bundesliga ya gider artik.
Şu an devam eden 1461-altinordu maçında maçı biraktim sadece bu çocuğu izliyorum ve şunu söyleyebilirim ki gerçekten çok iyi bir stoper. Bir kere o boydaki bir stoper için hızı çok iyi. Ayrıca surekli pas verme eğiliminde. Bam güm top şişirmiyor. Topu savunmadan çok güzel bir şekilde pasla çıkarıyor. Hava toplarına hakimiyeti ile ilgili değerlendirme yapacak bir maç olmadı. Yalnız zor calim yiyen bir futbolcu ki zaten hızlı olması en büyük avantajı. Yani kim alırsa boşa yatırım değil ama işlemek ve yıldız yapmak hem ona hem de onu işleyecek hocalara bağlı. Bu çocuktan bir hummels te olabilir sıradan bir turkiye stoperi de. Bence oynayabileceği bir avrupa takımına gitmesi en guzeli olur. Salih in roma ya gittiği gibi değil de atınç ın Leipzig e ya da enes in city den kiralanması gibi önce orta halli bir avrupa takımında oynamali.
Gercekten son yillarda yetisen en iyi stoperlerden. Umarim islenip parlatilir ve milli takimin vazgecilmez stoperi olur. Üç büyuklere gitmemesi tavsiye olunur.
bu sezon ortaya koyduğu futbol sonucunda milli takım aday kadrosuna çağrılmış genç yetenek.
bir ara Beşiktaş ın kanca attığı söyleniyordu, ne oldu bu durum merak edilmektedir.
Terim'in şov için çağırdığı futbolcu. Bak ben nerden adam çağırıyorum demek için sırf. Evet.
Almanya bundesliga ekiplerinden freiburg'a transfer olmuş genç futbolcu. Evet.
yine fatih terimin ve medyanın şişirdiği bir başka futbolcu.

bunlar zamanında volkan yaman, murat ocak ve daha hatırlamadığım bir sürü oyuncuyu böyle ön plana almışlardı. 4 büyüklerse sazan gibi atladı.

bu sefer almanyadan sazan atladı.
Freiburg a transfer olmuş yetenek.
Freiburg'a transfer olmuş.

Gerçekten gerek fizik , gerek yetenek olarak bundesliga için çok uygun bir futbolcu.

ilk gittiği klübü de oynayabileceği bir klüp olarak seçmiş.

Direk leverkusen'e gitse zor olurdu.

Başarılar...
freiburg'a imzayı atmış. anlaşma 5 yıllıkmış.

http://www.scfreiburg.com/node/16541
http://www.ntvspor.net/ha...69/dogum-gununde-imzaladi
A milli takimin vazgecilmezi olacaktir. Buraya yaziyorim.
Allah tan ilk 11 oynayabileceği bir takıma gitti ve düzenli olarak oynama şansı buluyor. Geçen dortmund maçında izledim o maçı kaybettiler. Takım olarak ezildikleri için çağlar da kötü göründü ama dediğim gibi dortmund deplasmanında normal.
Sakatlanmis bir Türk oyuncudur. Umarim gercekten bir seyi yoktur ve tekrar sevdigi isi futbolu oynar.
Gecmis olsun oyuncusundur.
Her çıkan yeni stoperden bir terry bir Nesta olmasını beklemek saçmalık olur. Ben bu çocuğu tebrik ediyorum. Gitti ve Almanya nin orta sıra takımı freiburg ta ilk 11 oyuncusu oldu. Türkiye de 3 büyük forması giymektense böyle bir tercihte bulunmak benim felsefeme göre daha büyük bir başarı. Yaşı da 21. Birkaç maçını izlemiştim ve en azından Semih Kaya lardan Serdar Aziz lerden falan her türlü daha iyi. Başarılı olmasını çok istiyorum. Milli takımın da değişmezi olsun. Kaptanı olsun ileride ve kariyeri boyunca giymiş olduğu tek Türk takımı forması altınordu olsun. Bundesliga da , premier ligde oynasın. Yolu açık olsun.
Nazar değmesin Taş gibi oyuncu.
Milli formanin değerini bildiği kesin her yere koştu bu gün tipki oğuzhan,kaan gibi bu piril piril cocuklar oynasin boyle mucadele etsinler yenip yada yenilelim hic önemi yok. Kendini bi bok zanneden egolu bok çuvalları yüzünden kac senedir milli maç seyredemez olduk. Başlarindaki gitti darisi diğer göbeklilerin başına.
milli maçta çok beğendim. dikkatimi çeken çok hırslı hızlı, güçlü bir stoper. inşallah daha çok şans bulur.
hırvatistan maçında canla başla mücadele etmiş olan genç futbolcu. takdir ettim.
ne zaman oynamasa freiburg boku yiyor. düşecek takım neredeyse.