bugün

ermenistan ve belçika ile oynanacak maçların aday kadrosuna alınan defans oyuncusu.
trabzonspor ve istanbulspor formaları da giyen defans oyuncusu. ikili mücadelelerde sağlam ancak topu oyuna sokmada acemi davranan bu arkadaşımızın önünün de açık olduğunu belirtmek isterim. *
10 eylul 2008 turkiye belcika maçında ismini ilk 11'de gördükten sonra "kimki bu" diyerek sözlüğe baktiran pek taninmamis sol bek
sol ayağıyla sert ve isabetli vuruşlar yapabilen denizlispor sol kanat oyuncusu. 10 eylül 2008 türkiye belçika maçı' nın ilk yarısında ürkek görünse de kendini zamanla topladı. ilk maçı için fena sayılmayacak bir futbol oynadı.
an itibariyle milli takım formasıyla çek cumhuriyeti karşısında mücadele eden futbolcu.

ayrıca galatasaray a imza atma ihtimali yüksek.
galatasaray'ın çiçeği burnunda sol beki.
--spoiler--
Galatasaray Futbol A.Ş'den Açıklama

Denizlispor'un milli oyuncusu Çağlar Birinci'nin transferi için kulüp ve oyuncu ile görüşmelere başlanmıştır.
--spoiler--
galatasaraya transferi yüzünden murat akça semih kaya gibi ümit milli takım stoperleri galatasaraydan ayrılmıştır. yazık günah galatasaray alt yapısı takasta kullanmak için oyuncu yetiştiriyor.
Trabzonspor'un lig bitiminden beri ilgilendiği futbolcu. galatasaray da bu transfer için devreye girdiyse bu sene fenerbahçede mücadele edecek diyebiliriz.
ersin duzene gore karsiliginda verilen futbolcular bonservisiyle verilmis. o da ali ipekten duymus.
kendisini cok izlemedim ama serdar ve semih verilmemeliydi. hayal kirkligina ugratmis transfer simdilik.
çakı gibi çocukları bonservisiyle verip geleceğimizi söndüren galatasaray'ın yeni sol beki. inşallah hayırlara vesile olur.
galatasaray'ın neredeyse kendi alt yapısının tapusu karşılığında aldığı oyuncu. yarın formayı şortu giyip florya tesislerinin orada gezinsem beni de takasa sokarlar herhalde.
ulan takasta kullanmak için mi kurduk altyapıyı sorusunu sordurtan transferdir. hayırlısı olsundur lakin ayıptır. 4 tane gencecik yetenekli çocuğu üstüne bir de para koyup veriyorsun, bunu ben cm'de bile yapmıyorum. vardır bir bildikleri diyeceğim ama bir bok bildikleri de yok ki.

(bkz: çağlar birinci nin galatasaray a transferi)
(bkz:küme düşen denizlinin galatasaraya kazığı.
daha gelmeden antipatimizi kazanmış adamdır. murat, semih gitti; serdar eylik gitti lan.
geçen sezon ismi beşiktaş ile anılırken ismail köybaşı yerine alınacak diye çok tedirgin olmuştum. nitekim korktuğum başıma gelmedi. beşiktaş ismail'i transfer etti. bu sene de almadık ve rahata erdim.

herkesin kendi fikri vardır ama bana göre vasat bir oyuncudur, hele hele karşılığında galatasaray alt yapısından o kadar çok gencecik adamın verilmesine ve bir de üstüne para verilmesine değdiğini düşünmüyorum.
ulan para vermeyelim diye bütün altyapıyı vermişler arkadaş. hepsini anladım da serdar eylik neden? yarın bigün pişman olunacağına garanti verebilirim. ya versene barış özbek i, ayhan ı, gökhan zan ı vs. neden serdar yaa. deli ettin yönetim, vallaha bak.
semih kaya gibi inter tarafından istenmiş genç bir stoperi ve bunun yanında bu kadar genç oyuncuyla takas edilmeye değer mi diye sorduran sol bektir. büyük ihtimalle galatasaray'da olacaktır yeni sezon.
hakan balta varken ne gereği olandır.
Denizlispordan Galatasaraya transfer olmuş Trabzonlu 85 doğumlu A milli solbek & stoper.

Çağlar'ın en büyük özelliği geriden oyun kurma konusundaki üstün yeteneğidir. çaprazdan 70 metreye adrese teslim top atar. 5 metreye top atamayan Servet sonrasında çölde vaha gibi olacaktır.

Ayrıca ortaları muz , şutları zımbadır. Stoper de oynar ve iyi de oynar. Çok teknik adamdır , solda önünde Arda oynarsa o kanat rakipleri felç edecektir.

Galatasaray ne olacakları belli olmayan gençlere bel bağlayıp zar atmak yerine A milli takımdan garanti adam almıştır , o verdiği adamlarda ışık görselerdi vermezlerdi zaten. Çok iyi bir transfer yapmıştır bence.
adnan polat yıldırım demirören e özenmiştir, yedek bir sol bek için genç takımını denizlispor a peşkeş çekmiştir, hatta üstüne bir miktar para verdiğide söyleniyor. çok eminim ki şu sözlükte yazan galatasaraylı herhangi bir taraftar en az bu kadar başkanlık yapardı! başkanlık sadece günü kurtarmak değildir, takımı borç yükü altına sokmak hiç değildir!
edit:eksileyen arkadaş, sen haklısın, kusura kalma, çağlar birinci türkiye nin roberto carlosudur, cahilliğime ver. ama 2 maç sonra çağlara küfretmeye başladıktan sonra sakın benden özür dileyip gönlümü almaya çalışma, ağır konuşurum.
http://twitter.com/ersinduzen/status/14700561186
sol açıktan devşirme Caner'den daha iyi bir bek olacağına inandığım milli takımın sol beki.

http://mentalfutbol.blogs...irinci-galatasarayda.html
kaliteli bir sol bektir. galatasaraya transferi ile kendine çok şey katacağını düşündüğüm yetenekli oyuncudur.
--spoiler--
Galatasarayımız, bu transferin karşılığında Denizlispor'a genç oyuncular stoper Semih Kaya, forvet oyuncusu Erhan Şentürk, stoper Murat Akça ve orta saha oyuncusu Serdar Eylik'i gönderecek ve yeşil siyahlı ekicbe bir miktar para verecek.
--spoiler--
yuh!