bugün

2014 yilina girdigimiz, medeniyeti kovaladigimiz su günlerde çayi su bardagindan hüptüre hüptüre içen insandir. insan demeye bin sahit ister. çay bardagi, kupa, fincan gibi medeni kültür materyalleri onun için bir anlam ifade etmez. çok üzülüyorum. allah düsmanima bile su bardagindan çay içirtmesin. tiiffss.
suyu da cay bardagiyla icen kisidir.
bardaklar amaçları dışında kullanıldıklarında içlerindeki sıvıya zehir bulaştıracak veya bardaklık görevinden ayrılacak zekaya/işleve sahip olamadıkları için pek de yanlış yapmayan bir insandır.
yanlış yapmaktadır hal bu ki demlikle yada kovaylan içmesi gerekmektedir.
temiz çay bardağı bulamamış insandır.
Kahvaltı yapan insandır genelde.
poğaça yanında tüketmek için duble söylemiş insandır.
deveyi de hamuduynan yudan insandır.
"hey dostum, çay ince belli çay bardağından içilir!" diye uyarılması gereken kişidir.
kahvehanelerde duble çay söylediğinizde gerçekleşecek durumdur.
nescafe'yi de çay bardağında içer. değişiktir.
Çayı su gibi tüketendir.
müptezel olabilir.
Ben öyle içerim. babam da hatta dayım da öyle içiyor. herkesin yaptığı seyden zevk alma bicimleri farklıdır. ben çayımın iki dakikada hemen bitmesinden hoşlanmam. çayı doya doya içiceksin.
dip not: rizeliyim.
Benim lan o, az önce içtim temiz kupa bulamadım çay bardağında yetersiz geleceğinden su bardağı ile misler gibi kana kana çay içtim.
aynı esnada kürt böreği tüketen insandır muhtemelen.
çaydanlıkla sürekli irtibat kurmak istemeyen insandır.
incebellinin keyfinden mahrum insandır.
Double içer.
çayı su bardağında içen adamdır.

rakıyı da çay bardağında içer.
Gerçek tiryakidir, ince bele cam göbeğe bölmüyordur çaya keyfini, kazanla bile içerim, hiç aramam, tencereden kaşıkla içerim, hiç keyfimi bozmam.
üşengeç kişidir.başka açıklaması yoktur.
ters adamdır. rakıyı çay bardağında içiyordur.
kahveyi cay bardağıyla suyu da fincan da icerse döngüyü tamamlayacak olan ınsandır.
kucuk bardakla cayin cabucak bitmesinden sikayetci olup careyi su bardaginda bulan, dort bes bardak cayi devirmeden cay ictigini anlamayan şahane insandir o.