bugün

inanılmaz sıkıcı ve bir o kadarda heyecanlı bir bekleyiştir. hergün sözlüğe girer sağ taraftaki menüye bakarsınız "çaylaksınız" yazısını görmemek için dua edersiniz ama nafile. Bu yazıyı yazdığım sırada hala bir çaylağım aslında. siz bu satırları okuduğunuzda ben yazmış olucam...
sanki yıllarca sürecekmiş gibi gelen ve sözlüğe tekrar geldiysen tüm entry girme isteğini kaybetmene yol açan süre.
yaratıcılığımı baltalayacağını düşünürken , nasıl olsa taze taze okunmayacağı için rahatlıkla düşüncelerimi girmemi sağlayan süreçtir. kaç gün sürer acaba yine de merak ediyor insan.
Bir an önce bitmesini umut ettiğim evredir . Arafta gibiyim .
sol framede girdiğin entrylerin çıkmadığı, hayalet gibi takılmanın ne demek olduğunu size yaşayarak öğreten süreçtir.
içinde bulunduğum bekleyiştir. zamanlar geçmiyor sözlük.
Anlatım bozukluğudur. Anlatılmak istenen: çaylaklığın bitip yazarlığa dönmektir.
Başlıktan anlaşılan ise: yazarlıktan kaçıp çaylaklığın özgür ruhuna erişebilmektir.

Çaylaklıktan yeni çıktım ve 6 (altı) ay hapis yatıp çıkmış kabadayı gibi rahat yazıyorum. Böyle bir his oluştu penisim testislerime denk hissediyorum.
Universiteden Kadıköy'e giden otobüsün gelişini bekleyişimle aynı durumdur.
Kötüdür. Ama yine de iyi tarafından bakmak gerek her şeye. Herkese.
Ne zaman bitecek ulan. Daha bir saat oldu gerci acali. Sabirsizim ben.
Şuan yapmakta olduğum ve hiç zevk almadığım bide sanki ceza almışız gibi 40 karakterden az yazamama şeyini çektiğim süreçtir.
Çaylaklık pişmedir yetişmedir olması gerekendir.
umrumda olmayan bekleyiştir. sadece entryleri diğerleri görmüyordur çokta matah bişey de değildir. sadece yazarken modların bunu okuyup sizi bir değerlendirmeye alacağı düşüncesi biraz sinir bozucu o kadar. her şey köprüyü geçene kadardır nihayetinde.

edith piaf: çaylaklığım yarım saat sürdü. baya da gider yapmışım modlara falan öhm. july4th.
Can sıkıcıdır. Kimse yazdıklarını okumaz ve kendi kendine yazar durursun.
Sabır gerektiren bekleyiştir. Elbet yakın zamanda moderatörler yazar yapar.
Sözlük kurallarını biliyorsanız, yazma yeteneğiniz ve daha önce sözlük tecrübenizde varsa anlamsız bekleyiştir. Hayır o değil de çok sürerse sözlükten soğurum ben.
Bekle bekle bir hal olduğum ve sıkıcı durumdur.
Arkadaş milletinki yarım saat sürüyor, benim 3 gün oldu moderatörlerin umrunda değil. Muhtemelen siz de buraya çaylakken gireceksiniz. Korkmayın! Bu entryyi okuyabildiğinize göre artık çaylak değilim. Bekleyin yazar olursunuz.
kaydımdan bu yana 2 hafta geçmesine ve çaylak menüsünde gösterilen adımları uygulamama rağmen halen daha kurtulamadığım bekleyiştir. sesimi duysun yetkililer.
Ben de dahil olmak üzere bazılarımıza "Şu çaylaklıktan bir an evvel çıksak da ilgi alanlarımızla ilgili dolu dolu şeyler yazabilsek..." diye düşündürten bekleyiştir. Ayrıca ne kadar süreceğini bilmediğim ve umarım ki uzun sürmeyecek olan bekleyiştir.
bunu yazımı gördüğünüzde haber verinde çaylaklıktan kurtulduğumu anlayayım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar