bugün

kahvaltıda olmazsa eksikliği hissedilendir. meyve suyu varsa bile çay olmalıdır.
mümkünse, ailece bizim için kesinlikle, şekersiz olmalıdır.
sabah akşam içmekten keyif aldığımız lezzetli bir içecektir.
Sigarayi biraktiktan sonra hayatima giren yegane içecek.
ucuz olduğu için içilen içecek. kimse bana çaysız olmuyor bea demesin. aslında olmuyor lan doğru. bak bilemedim şimdi.
çay = ilaç
her derde deva bence.
geçen hafta 60-70 bardak içtiğim, insanın içini ısıtan, muhabetleri koyulaştıran içecek.
efenim demlenme suresi onbes dakikayi gecmemelidir.. SADE OLARAK TUKETILMESI YAYGIN OLMAKLA BIRLIKTE BERGAMOT VE BIR IKI KARANFIL EKLENIRSE ICMEDEN YANINDA YATILABILECEK KIVAMA ERISMEKTEDIR KANIMCA.. KARISTIRILMASI ICIN TARCIN CUBUKLARI KULLANILDIGI ZAMAN ISE RAHATLATICI BIR ETKISI BULUNMAKTADIR.. HELE BIR DE KAYNATILAN SU KAYNAKTAN ISE AYRI BIR TAT BIRAKIR.. YINE MUHABBETIN EKSIK OLDUGU ORTAMLARDA HIC BIR SEY ILE TAMAMLANAMAZ, KENDISII YALNIZ HISSEDER..
bağımlısı olduğum içecek.
japonca: chai.
milli içecek. çay lav yu.
siyah çay işlem sırasında okside olmuş çaydır. fazla tüketilidğinde bağırsak florasında kuruma ve mantar yapmaktadır. yeşil çay daha etkili ve faydalıdır.
önemlidir. deprem anında bile bırakılamaz.

http://onedio.com/haber/d...ken-cayi-unutmamak-309959
yemek çay içebilmek için yenir.
yemekten sonra ki en güzel ağrıkesici.
sigara içebilmek için araçtır..
kola diil aystiieğ şeftalieeğ diyen burger king kızlarının sosyal medyada ''çay yaparım sana olmaz mı'' yavşaklığı yaptığı milli içkimiz.

herkese benden çay o kıza yok.
Iyiden iyiye bağımlısı olduğum içecek. Yakında beni sigaraya da başlatır bu.
her ne hikmetse çay tiryakisi kızlar birden türemeye başladılar. Şu tumblr zımbırtısında sürekli çaysız olmaz,çaysız yapamam,çay candır temalı resimler paylaşılmaya başlandı. he bi demle de içelim desen ben yapmayı bilmem kiiieeaa triplerine girerler.
vazgeçilmez içecektir. ayrılık ancak mezarda gerçekleşir.
tanrının bize bahşettiği en önemli en güzel yaprak taneleridir. çaysız bır toplum ve caysız bır gun aslında benım ıcın kıyamet alametıdır. dayanamam ben buna o derece kalp kırarım üzerim üzülürüm. aramızda oyle bır bag var sız dusunun garı.
kahvaltıda fazlasıyla tüketilen içecek..
Tüm içeceklerin atasıdır.
Türklerin milli içeceği gibi bir şeydir. vazgeçilmez yorgunluk alıcı.
Çay adını duyduğum da bile içime tuhaf bi mutluluk veren, anavatanı nere bilmiyorum ama artık bizim milli içkilerimizden biri olan, üzgünken, sevinçliyken, yalnızken, kalabalıktayken kısacası her zaman içilebilen tek içki.
kahvaltıda olmazsa olmazlardandır.
güncel Önemli Başlıklar