bugün

anası babası sabah kahvaltısında sıkma portakal suyu içiyodu ya, çayı beğenmiyo haspam cevabını hakeder.
çaysız ömür geçer mi?
geçmez.

(bkz: kediler yazar olsa açacağı başlıklar)
espresso içmeyecek kadar aşağılık bir insan olmaktır aynı zamanda.*

görsel
çay guzel ama yerını ve zamanını bılmek gerekır ozellıkle ekmek arası peynırde sıcak bır cay oyyy ..
Bir troll söylemi. Aksi mümkün değil.
ingiltere kraliçesinin de basit olma durumudur. (bkz: çay saati)
trolün elini oğuştura oğuştura ''kazınmayan başlıkla ilgili şeytan bacağını kırdım'' diyeceği söylemdir.. yoksa candır çay.. demliğin ibiği hediyemiz olsun..
Basit olmak çok güzel o zaman dedirtir.
- Sabah şöyle demli bir bardak çay içmeden uyanamıyorum azizim.
- sen basit olmuşun monşer
- bayılırım basitliğe
Cozum olarak
klasik egitimin,hitap edemedigi kisileri disariya iterken cok defa sosyal yasam icinde problemli kisiler haline getirdigi,
herkesin ayri bir ogrenme seklinin oldugu unutulmamali, ruhsal gelismeci egitim modelleri denenmeye devam edilmeli, zihinsel ogrenme sureci de ayni zamanda takip edilmelidir. Buda ancak cay icilen ortalamlardan baslik sahibinin uzak durmasiyla gerceklestirilebilir.

Ozellikle ebeveynlerinin baslik sahibini herturlu insan ortamindan,imgesel betimlemelerden bile bir sure uzak tutarak icsel mekanizmasinin kendi gucune teslim etmeye calismasi gerekmektedir. Olmazsa kasmamali ama umut da kesilmeden bir sonraki cognitive developmental stage in beklenmesi makul olabilir.

Kivama gelindigindede bir bardak cayla milletini anlatan http://www.youtube.com/watch?v=Y_v3dPUwpEI&feature=related izlenebilir.
ne yazdim la ben.
sabah geç kalkıp portakal suyundan bir yudum alarak işe geç kaldım hemen çıkmam lazım diyen iş adamı önermesi.
cay olsam bunu diyeni saglam yakardim dedirten ifade. sen kimsin de cayi kucumsuyorsun?
çay demlemek başlı başına komplike bir iş iken, demleyenin içtiğini de hesaba katarsak basit olamayacak insandır. herkes güzel çay demleyemiyor, bunu biliyoruz.

çay içmek de basitlik göstergesi olarak kullanıldı ya, artık memleketin gidişatından gerçekten korkuyorum.
Kesinlikle zevk meselesi. Basitlikle alakası olabilecek en son şeylerden biridir.
çay içememenin asıl basitlik olduğunu bilmesi gereken insandır.
en azından insan olandır onuda yapamayanlar vardır.
Genelde cafelerde sudan sonra en ucuz çay olmasından kaynaklanan birşey içeyimde ayıp olmasın düşüncesinde oluşan bir durumdur.
Bir günün zaman dilimine bile adını vermiş bir içecekten bahsediyoruz (bkz: 5 çayı)

Hiç basit olur mu?
çay içecek kadar basit insan olmak diyen özenti zihniyetten kat be kat üstün olan insandır.
(bkz: dikkat çekmeye çalışmak)
basit bir eylem olan çay içmenin insanı basitleştireceğine inanamadığım-inanmak istemediğim- başlık.
okuyunca aklimdan Bi SiKTiRSiN dedigim basliktir. ice tea cocugudur. bizde ince belli bardagimizda sabah cayimizi iceriz, bundanda gurur duyariz.
çay severim.

edit: cay icmek rakı icmek gibidir. gayette karmasiktir. oranı tadi sekeri limonu rengi hey seyi degistirilebilir bence dünyanın en karmasik iceceklerinden biri. *
ulan sevgili arkadaşım, sen kahvaltıda kuş sütü mü içiyorsun sorusunu akla getiren başlıktır. kuş sütü demişken aklıma geldi, isviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre bazı insanlarda kuş beynine rastlandığı tespit edilmiş.
basitlikten kurtulmak isteyenler . (bkz: çay yok bok için)
çay kültürümüz olduğunu unutan yazar kişisinin açmış olmak için başlık açması.
bunların belki allah bin belasını versin. bence çay içen bakire değildir. homoseksüel eğilimleri vardır. godoştur. allah topunun bin türlü belasını versin. hep akp döneminde türedi bunlar.
en az bu başlığı açan kişi kadar basit olmaktır.