bugün

Bazı tiplerin yok imam hatipler kapansın yok bilmem ne gibi zırvaları malum. Çatlasanız da patlasanız da imam hatipler açacağız. Evet.
O ne aq!

(bkz: Çelik ayna)
çatlayın atayizler!
(bkz: kıçınıza sokunuz)
Kavram kargaşası yaşayan dinci beyanı.
Canlı bomba olup patlamak imamhatiplilere özgü bir davranış.
Verilerde de görülen Zeka düzeyi düşünülünce patlamaya ikna edilmelerinin neden daha kolay olduğu anlaşılıyor.
görsel
açmana sözümüz yokta eğitim de vermeyi unutmayın.
Gerçekten bir kaç proje okul dışında başarı sağlayamamış imamhatipleri çoğaltarak neyi amaçlıyorsunuz. Sanırım kendine cemaat kurma amaçlı açılan okullarda ısrar etme beyanı.
çocuklara eziyet etmeye mi isteklisiniz hasta herif? yok ahlaklı yapıyormuş, yok iyi insan yapıyor diye bütün çocukluğunu çalıyorsunuz kızların. imam da olamıyorlar, tam olarak ne işe yarıyorsa bu okullar.
Melih Gökçek üslubu kullanan kişi beyanı. Ne kadar da demokratik bir insan...
başlığı açanı tanımasam "canı bademleyesi çekmiş" diyecek olduğum mevzudur. tanıdığım için demiyorum. evet.

gerçi demiş oldum ama hak etti yani *
Müslümanlık görünmek değil, olmaktır.
Alın imamhatiplerinizi, islamiyet ile uyuşmayan; küfürbaz elinde sigaralı ilimden irfandan faydalanmamış özenti bir gençlik yetiştirin.

Kaynak video çok ama çok fazla.
Birbirini elleyen kızlar mı?
Periscope da küfür edip, edepsiz takılan muhafazakar gözüken kadınlar mı?

Neyse birşey demeyeceğim.
" biz de onların beyinlerini yıkayıp itikadı yüksek müslümanlar haline getireceğiz. "

imamhatiplerde beyin yıkandığını iddia eden itikatlı müslüman isteği.
Çıkan o kadar imamı da alıp g*tünüze sokarsınız artık. Tamamı imam, ilahiyatçı, müezzin olan memleket mi olur lan?
hiçte çatlayıp patlamamıza sebep olmayan mevzudur. açtığınız o okullara kendi çocuklarınızı yolluyorsunuz madem ki çocuklarının bademlenmesi hoşunuza gidiyor bizi ilgilendirmiyor.

görsel

o çocukların yarısından fazlası 20 li yaşlarını geçtikten sonra sebze gibi işsiz güçsüz gezerlerken oturur düşünürsünüz biz nerede hata ettik diye.

--spoiler--
çatlasanız da patlasanız da çocuklarınızı imam hatip okullarına göndermek zorunda kalacaksınız. biz de onların beyinlerini yıkayıp itikadı yüksek müslümanlar haline getireceğiz.
--spoiler--

daha islamiyetin ne olduğunu bilmeyen angutlara kaldı ise güzel dinimizi savunmak peygamberimizi bulunduğu yerde nasıl dertler sıkıntılar basmıştır gerisini hesap edin. bir insanın beynini yıkayarak müslüman yapmak hımm. hoşgörü dininden "dinde zorlama yoktur"dan nerelere geldik..
Bu imam hatiplerin açılması milleti neden rahatsız ediyor anlamis degilim.bırakın isteyen istedigi okula gitsin.kimseyi zorla imam hatipli yapmiyorlar.
zaten kıyısından köşesinden cübbeliye çakmasanız şaşarım. istismarın kralını sözlüğün laikleri yapıyor maalesef. dini bir konu olunca ya cübbeli muhabbeti, ya deve sidiği, ya allah yok dinler yalan muhabbeti. yeter lan bir şeyi de istismar etmeden tartışın ya.

açsın ya da açmasın benim için fark etmez. ben dindar muhalifim zaten. açarsa ekime, açmazsa kasıma.
imam hatip'ten sadece imam çıktığını sananları göstermiş başlık. Ayrıca cübbeli öyle bir söz söylememiştir. Kıçınızdan element uydurmayın. sevmediğim cübbeliyi bile savunmak zorunda kaldım bu sözlük nelere kadir.
Eğitim kavramının rayından çıkıp, siyesete, saplantılı ve bağnaz ideolijik fikirlere saplanıp kaldığının apaçık göstergesi olan tehdittir.

ilime, bilime, sanata hizmet eden eğitim kurumlarının içini boşalt, salt dini eğitim vererek ( ama sadece kendi dininin), evrensel her konudan uzaklaşarak, güçlü ve dünyayı dize getiren ülke olmayı hayal et!

Hıı hıı anlıyorum!
Otur, sıfır!
o kadar imama camiyi nasıl bulacaksınız.
Patlamayı siz daha iyi bilirsiniz.

görsel

(bkz: imamın ordusu)
Bence konu şu, modern yaşam tarzını savunan insanları şeytanlaştırıp, onların tepki gösterdiği durumlar yaratarak onların karşı cephesinde bir birliktelik meydana getiriyorlar. O insanların neye ve niye karşı olduğunun da önemi kalmıyor.

Buraya açıklama yapacağım. Kendini modernite karşıtı görenler okusun okumasın. Yarın malum olanı yaşarken ben demiştim diye bunu gösterdiğimde nasıl embesil takiyecilik ve dansözlük yapacaklar onu merak ediyorum.

Açın imam hatipleri ve bilmediği konuları kendi el atarak değil, büyük ve bilge gördükleri başka insanlardan öğrensin yeni nesil. iş sorumluluk almaya geldiğinde sizden beklesinler. Eliniz ayağınız tutmayınca, zora düşünce se göklerden enlr beklesinler. Volkan patlamasını engellemek için volkana insan atılan hale dönsün.

işte o zaman yine ülkeyi kurtarabilirse meslek sahibi, kimseye eyvallahı olmayan insanlar kurtaracak. Ve eminim, o kör cehalete baş kaldıran çocuklar da çıkıp günü gelince hesabını sizden soracaklar. Siz açın, ben bu yazdığımda yanılırsam çıkıp yanlış düşünmüşüm derim. Sizin, herkesin gözü önünde olan biteni bile görmeye cesaretiniz yok. Gerçekleri kabul edemeyecek kadar yalan bir yaşantınız var en acısı da bu.
güncel Önemli Başlıklar