bugün

zübeyde hanımın da örtülü bir hanfendi olduğunu bilmeyen solcudur.

görsel

bunlar değerler üzerinden gidirken kutuplaştırıp eleştirirken dönüp bir arkasına bakmaz.

bayanlarla örtülü kara fatma diye dalga geçenlerin ailesine gidin bakın annesi, halası, teyzesi, akrabası örtülüdür. eğlenmek için yapılan trollüğünde bir sınırı var.
çarşafın islamiyetin değil Yahudi kıyafeti olduğunu bilen solcudur. şimdi oturup siz düşünün islami duygularınız nasıl siyonizme alet ediliyor.
Kara Fatma değil, Batman diyorum..
ninja da derler.
Kara fatma da kurtulus savaşı kahramanı bu arada. Gerçi bu mal bilmiyordur bunu.

(bkz: fatma seher erden)
kara çarşaf musevilerin kullandığı bir inançtan gelir arapların ise kültürüdür.
türklerde kara çarşaf kültürü yoktur türk toplumunda kadınlar tülbent, eşarp kullanır.
arap seviciliği olduğunu düşünüyorum başka bir şey değil.
Zübeyde hanım reenkarnasyonla erkek olup tüm hain yobazları tek tek götürsün dedirten ahlaksız zihniyet ürünü başlık. Ulan amın feryadı madem amacın örtülü hanımlara kara Fatma denilmesini eleştirmek, Zübeyde hanımı konuya niye dahil edersin? Sizi tutan vatan hainleri kahramanlığından rahatsız oldukları için böyle bir benzetme yapıp cahil ve neden söylendiğini bilmeden telaffuz eden kesim sayesinde dilimize geçti desene dingil. Ateist solcular götürsün sizi döl israfı.
Kara Fatma editi.

görsel

Peygamber efendimizin kızı diyen arkadaş da pek bir cahilmiş. Tanıştırayım kurtuluş Savaşı'nın kadın kahramanı Fatma seher Erden. Günümüzde bu kadının yanında ibne gibi duracak pek çok erkeğimsi dolanıyor etrafta.
etiketler yine etiket fiyatının yarısına sanırım. pervasızca saçıldığına göre.
Kılık kıyafet kanunundan önce kimin ne giydiğinin bir önemi yok.

Şu an kanuna aykırıdır ninja gibi gezmek.
Kara fatmada ne lan ? Ben şahsen ninja olduklarını düşünüyorum.
Ben ninja diyorum.
kimseyi ama kimseyi inancıyla ibadetiyle, ibadetsizliği ile yargılamamayı öğrenmek lazım, sağcısı solcusu, dindarı, deisti, ateisti. kimse birbiriyle konuşmak, dost olmak zorunda değil. hakaret edip yargılamak zorunda da değil. inanç özgürlüğü var ise, inandığınız değerlere de saygısızlık yapmış olursunuz. evet, batman oldukları gerçeğini değiştirmiyor tabi orası ayrı.
kadın ise; kara fatma denen böceğin bacakları açık olur. bacakları açık gezen çarşaflı kardeşimiz değil kendisidir.
Saygısızdır. Nasıl ki biz açık giyinirken saygı bekliyorsak karşımızdaki insana saygı göstermeliyiz. insanlara bu şekilde hitap etmek kimsenin hakkı değildir.
kara fatma değil, nazgul diyorum.