bugün

(bkz: saf erkek yoktur salağa yatan erkek vardır)
iki ihtimal vardır.
1- erkek kıza aşıktır ama kızın gözü başkalarındadır. Zira kız saflık aramaz. Çakallık piçlik ister. Oyunu en son haddinde oynamak ister. aradığı kesinlikle aşk değildir.

2- Kız artık oyundan sıkılmıştır. Kendisine saf duyguları hatırlatan bir erkek vardır ve kız da erkeğe tüm saflığı ile teslim olur. Geçmişte yaptığı oyun ve kibir geride kalır.

her iki durumda da erkeğin herhangi bir belirleyiciliği yoktur. Bu yüzden ancak ilişkinin figüranıdır. Zaman içerisinde kızın geçmiş aşklarından rahatsız olabilir.
(bkz: Allah korusun)
o kasıdıgın benim dizim diyen erkek modeli

=gece yarısı barda çapkın kızımız iyice içmiş ve güzelleşmişdir bir eli birasında diğer eli çocuğun bacağındadır birden çocuk dönüp (jönümüz saf erkek) "o kaşıdığın benim dizim biliyosun değilmi der" (bu dakikadan sonra çapkın kızımız napar artık onu siz düşünün)
duygularıyla oynanıp kullanılan, sapık kızın sapkın emellerine maruz kalıp iffetini ve hayatının geri kalanını kaybeden erkektir. *
birebir yolunacak kaz durumundaki erkek modelidir. vay o erkegin haline.
bu tür kizlarimizda bazen cok insafsiz olabiliyor. bu durumdaki saf erkek bir meme ellemek icin bazen bir servet harcayabiliyor.
ne yazık ki o aşık erkeği parmağında oynatacak, tanrı vergisi bedenini de buna alet edecek kızdır, çakaldır.
olan biten herşeyi birkaç gün sonradan takip eden, beyne giden kan damarlarının vanalarını çapkın kızın yönetimine bırakmış, ilerde anlatacağı birçok anısı oluşurken kendisi hiçbir şey farketmeyen kişi modeli. *
silkelen ve kendine gel denilesi erkek.
sekizinci nesil bir yazar. hoşgelmiş.

şaka lan şaka. haberim yok benim kimseden.
eğer erkeğim saf olduguna gerçekten inandıysanız direkt hollywoodun yolunu tutun. o erkek çok iyi bir oyuncudur. para kazanın. (o rolu tam anlamıyla hiç yapamadım yahu)
adını feriha koydumdaki memet.
(bkz: kızın özgüvenini yerine getiren erkek).
şahsen bazılarının saf olduğumu söylemelerine rağmen böyle bir kızın eline hiç düşememiş olmam çok yazık.
Kukla misali kullanılacaktır. Yazık ona, yazık o kızın ailesine.
aldatılmanın farkına varmayı geçelim, kaçıncı kez aldatıldığının bile farkına varmayacaktır.
(bkz: gerçek bunlar)
aldatılacak ve bundan haberi olmayacaktır, haberi olsa da toz kondurmayacak bunu söyleyenleri silecektir. Her halükarda kıza inanacaktır parası yavaşça tükenecek sonunda dımdızlak ortada kalacaktır yine de aşıktır ve o kızı unutamayacaktır.
türkiyede sayısı oldukça fazla olan saftirik erkektir.
kızın vereceği içeceklerden uzak durması gereken saf erkektir.