bugün

türkiye de yaşıyor ise, kaşar yada fahişe gibi sıfatlarla damgalanmasına ramak kalmış kadındır.
bu damgayı basanın, çapkınlığıyla övünen bir karşı cins olması muhtemeldir.
''bir kadının namusu belinden aşağısında değil, kafasındadır. farzedelim ki, parası olduğu için, bir adamla evlendin. sen namussuz bir kadınsın bunu yaptığın için. o adama bağlı kalsan da, onu hiç aldatmasan da, gene namussuzsun. çünkü parası yüzünden oturuyorsun o adamla. asıl orospuluk budur. para uğruna cinsel ilişki kurmaktır asıl orospuluk. hiç menfaat gütmeden ve başkalarına kötülük etmeden sevgili değiştiren bir kadına, ben orospu demem, çapkın kadın derim ancak. senin çapkın bir kadın olmanı istemem. ama çıkarını kollayan nikahlı bir kadın olacağına, çapkın bir kadın ol daha iyi.'' *
güzel olmasi muhtemel kadindir.
Emre yılmaz tasvirin de:
toplum ne iki yüzlüdür yarabbi kadının çapkınına orospu, erkeğin orospusuna çapkın derler..
çapkın erkekten ağzı yanmış, sadakatin değeri olmadığını anlamış kadındır. aferin demek gerekir.****
toplumumuzdaki sayıları çapkın erkeklerden çok daha fazla olan kadınlardır. ama kadınlar erkeklerden daha zeki ve tehlikeli varlıklar oldukları için bunu çok daha başarılı bir şekilde kamufle ederler ve bu durum ortaya pek çıkmaz...
evli olmadigi surece tehlike arz etmeyen sex and the city kadinidir.flotcudur, bakar keyfine.
(bkz: ona öyle demezler buralarda) *
bana da capmasini istedigim kadindir.
yonca evcimik şarkısı.
Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanman benim adım çapkın kız
Çok sever çabuk unuturum
Hergün başka sevgili bulurum
Dansı eğlenceyi severim
Aşka inanmam sevgiye kanmam
Hiç kimseye bağlanmam
Belki bir gün bende severim
Ona sevgilim aşkımsın derim
Kalbimi yalnız ona veririm
Aşka inanmam sevgiye kanmam
Hiç kimseye bağlanmam
(bkz: capkin kiz)
dünyanın tüm niğmetlerinden faydalanmak isteyen doyumsuz ve de bir o kadar normal insan yavrsudur, zira etkileyici bir karşı cinsini gördüğünde dönüp bakmayan yaratık insani duygularını bastırıp içinde patlatan ve sonra da başka bozuk ve çürümüş yanlarıyla topluma karışan zavallıdır.*
halk arasında "çapkın" olarak değide "motor", "kaşar", "vb." olarak adlandırılan kişidir.*
ben tanıdım vallahi..eskişehirdeydim, öğrenciydim..tanıdım, sevdim hala da görüşürüm ve hala da çapkındır kendisi..
kimi kişilere* çapkın kadın yokdur mal kadın vardır. dedirden başlıkdır. kadınların o hereşyi incecik detaylarına kadar görüp düşünen beyinleri,erkeklere yani heriflerine ait şu güzide ayrıntıyı halen görüpde kavrayamamıştır. bir erkek her daim karısının diğer heriflerle ilişkisini veya açık kapılı iletişimini başladığı anda itibaren ya da sonrasında sezer/sezmeye başlar.* **
bir yönüyle türk silahlı kuvvetlerine benzeyen 19-45 yaş arası erkeklere açık olan kadındır.
çapkın erkekler tarafından yadırganan kadındır.
eğer bunu ucuzca yapmıyorsa, ağına düşmesi pek keyifli kadındır.
orospudur. niye? çünkü kadındır.

ama çapkın erkek sadece çapkın erkekdir. böyle kafaları yatırıp sikmek suretiyle orospulaştırmak lazım.
Na böyle çarpılırlar.

görsel
cesaretli kadindir.

sinsi sinsi is cevirmekdense acikca kendini ifade eden zeki kadindir.
Tadından yenmez, baş ağrıtmaz, yan etkisi yoktur. üzmeyin, kırmayın onları. candır onlar.
Çapkın erkekle aynıdır.
egosunu benliğinde talan etmiş, tüm denizleri kurutacak ateşe sahip kadındır. öptm seni salak şey.
Olmayandır.

Erkeğin hovardası olur kadının ise flörtözü olur nitekim.