bugün

Bu başlığı açan piç kurusu.

Silik bile yemedi, çaylak yapıldı sadece.

görsel
Oha. Adli vaka bu.
Entryi beğenen de bu da silinsin.

Edit: durum daha vahim. Bu yine açık açık zihniyetini döktü. Bununla aynı zihniyette olup, onu artılayıp, bizi eksileyenler de var.
Moderasyonu görsün işte insanlar.
Ben bunları şikayet etmekten usandım artık. Bu arkadaş yarına kadar silik yemezse hesabımı silip siktir olup gidiyorum buradan.
görsel
Ne silinmesi ne çaylağı bu adamın çoktan Türk savcılarına emanet edilmiş olması gerekiyordu.
Tacizci pic orospu evladı seni.

Senin ne işin var sözlükte???
YÖNetimin mallığı.
Eksi rekoruna koşuyor ibne.

O 3 tane artılayanın da amk bu arada...
görsel
moderatör adamsan şu 3 kişiyi ifşa edersin bi de onlara da yardırırız.
(bkz: uludağ sözlük)

görsel
Önceki entrylerine bakılırsa hesabı çalınmış galiba yazarı. Dicem de o hesap niye çalınsın aq.
Aramızda Tecavüzcü sapıklar var yönetim uyuma..
hesabı çalınma olayı değil lan yeni yazar olmuş ibne 10 giriyi düzgün girmiş yazar olunca ilk girisinde içindeki orospuluğu ortaya dökmüş. ulan bunu bile anlamaktan aciz tipler var amk..
Lan ben troll olsun diye dedim hesabı çalınmış diye bi ironiden de anlayın aq. Yarrama bak kendi bi boktan anlamıyor gelmiş bize tatava yapıyor.
Polise haber vererek annesinin, kız kardeşinin ve tecavüze uğrayıp uğramadığının araştırılması gerek.

Pek normal bir tip değil bu. Yakınlarına zarar vermiş olabilir. eğer okulların açılmamasından sıkılmış bir ergen değilse.
bu nickle yazar olabilmeyi başarmış.
(bkz: on ikinci nesil silik)
(bkz: on ikinci nesil silik)
iyi yanlarından ilgi çekemeyip böyle bir şekilde ilgi çekme çabası bizim için rahatsız edici ama daha çok acındırıcı.
Bunlar babadan oğula nesil herhalde.
siyaset din konuşuyoruz diye bi haftalık çaylak yedim geçen hafta. bizim yaptığımız şey eşit o zaman bununla. böyle moderasyon mu olur aq.