bugün

bir kayıp aranıyor vakasına konu olan çocuktur.sana diyorum beyaz gömlekli, bak gel artık.
(bkz: kayıp aranıyor)
-beyaz gömlekli çocuk benim!
-hayır benim...
-hayır benim...
ki nin yazımını bilmeyen bir kişi tarafından aranmaktadır.
edit: artık biliyordur.
abazan kız serzenişidir. zkü 09 yılı mezunıyetindeki o cocuk bulunamasa da, duyarlı sıvıl toplum kuruluslarının ılgılı serzenısı yapan sahsa, bır adet kıpraşımlı dildo gondermesi beklenmektedir.

sevdiğine kavusamayan kızlar da orkazım olabilsin. acın türkiye nin önünü. vesaire vesaire.
ay çok şeker! nidalariyla aranmakta olan beyaz gomleklidir.. hala ayni gomlekle dolasmiyorsa insaniyet namina goruldugunu haber vermek isteyen bunyelerin isi zordur.. yani bulunmasi imkansizdir.. ote yandan eger hala ayni gomlekle dolasiyorsa ter kokmustur o, pis olmustur, oeeyykk igrenc bir sey olup cikmistir.. adeta leş.. oysa ben daha yeni bici bici yaptim.. misler gibiyim allah'ima kitabima.. adeta pamuk.. ustelik ulasilmam gayet kolay, zahmetsizim de yani.. hic oyle kral tv yayinina sms ile ilan-i ask eder gibi entrylerle aranmama, yahut sozluge guzin abla muamelesi yapilmasina gerek kalmaz... bir dusunun derim... hemen ardindan da gididan operin.

edit: ve bu hasret dolu haykirisin sahibi yazar entrysini siler... buldu mu ki acaba hayallerinin prensini?.. daha prensin beyaz gomleginin altindan fanilasi belli oluyo mu olmuyo mu onu arastiracaktim lan.
esmerim, uzun boyluyum, beyaz gömeleğimde var ama üzgünüm o ben değilim.
(bkz: bsg)
(bkz: şarkı adı soruyorum hemen silicem)