bugün

(bkz: derken bir uyandım)* *
siz gelin kukunuza gidelim. aman kutunuza gidelim teklifi napacaksınız.
kesinlikle doğru bu. yalnız timing olayında beklemede oluyolar. 2-3 zirvede bulundum. ertesi gün facebookta 4 hatun ekledi. salak salak sorular, yavşamalar. yok sen fotoğraf çekiyomuşsun da ondan ekledim. evet canım. nü modelin olurum. aranılan tür olmak zor zira.
yanlıştır, teklif etmiyor direk veriyorlar hocam. kim söylemişse siz zirveye gelmeyin diye olayı zor göstermeye çalışmış, yoksa şahsen ben gittiğimde en az 3 sözlük yazarıyla yatmadan zirveyi terk etmiyorum, iki üç tane de cebime koyuyorum eve gidince canım ister falan diye.
ancak dağın zirvesinde olacak durumdur. ulan donarak öleceğiz bari sevgilimiz olmadan ölmeyelim diye yapılmış teklif olabilir. daha elini tutamadan soğuktan ölebilirsiniz. zirve tehlikelidir tehcizatlı* çıkmak lazım
6 senedir bir sürü zirveye katılmış biri olarak, yalan olduğu hakkında altına imza atabileceğim rivayet. ama tersi ? o da bende kalsın.
"üniversitede kızlar teklif ediyormuş" cümlesinin üst versiyonu.
Sözlüğümüzün pek naif erkeklerince düşünülen, hatta o kadar çok inanılan ki, bu güne kadar gidilen hiç bir zirvede hiç bir hatuna kur dahi yapmayan sözlük erkeklerinin düşüncesi...
beyler sığır olmayın lan yok öyle bişe!
adam utanmadan bide bunun ile övünüyor yaa. *
olum kırık derler lan adama, az hamle yap, azıcık yürü la su hatunlara, korkma ben baktım seviye yerlerde ahhaa çikin hatun len bunlar çok zorlanmazsın, yardır gitsin alla alla. *
uydurmadır. zirvelerde erkekler erkeklerle, kızlar da kızlarla ilişkiye giriyor. alkol işte şişede durduğu gibi durmuyor.
Espriler şakalar... *

sırf bu kadar sığır mı lan millet görmek için ilk düzenlenecek zirveye dahil olmayı düşünüyorum, bakalım hakikaten böyle komik, böyle cin (nası da zeki kelime oyunları falan), böyle kaliteli sözlük kızlarının teklif etme,olayı soyledıklerı gıbı doğru mu, yoksa yalan mı?
yazarların birbirine yazdığı, asıldığı apaçık ortadır zaten. bunu bilmeyen gitsin ölsün bir köşede. ancak çilek kokulu bazı fantastik hatunlar gerçekten ahlaksız tekliflerde bulunuyor. *
sevgilisiz sozluk yazarlarinin dikkate almasi gereken onerme. gidin bi bakin derim ben. zall ceyrek takabilir.