uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

gel bakalım koştur sözlükte.
birayla kül ilişkisinin nasıl kurulduğunu açıklayarak bizi aydınlatmış yazar. tişikkirlir.
(#27147028) entrysiyle nedenini bilmeden kahkaha atmama neden olan yazardır.
zippo kullanip lm içenlerdendir.
Lm içmez maltepe içer.
allahın varlığını inkar eden bir zındık, ölünce görecek az sabretsin!

bir yazar.
Sonunda peygamber nickaltına teşrif etmiş yazar. Hg hz. Yusuf.
zındıkları savunan kahpe döllerini bize göstermiştir.

bir yazar.
ananın suçu yok, kadının boşuna günahını almayayım

düştüğümüz hallere bak 30 yaşına geldik ana bacı küfür ediyoruz, ben seni inanmadığın o allaha havale ediyor ve gidiyorum.

bir yazar.
(bkz: allah belanızı versin/#27227315)

Kadınlara orospu diyen bir dindarın saldırdığı yazar.

Müslümanlara bayılıyom amk. Eğlenceli oluyorlar. Adam hem bana kendi dinine inanmam gerektiğini söylüyor, hem de küfür ediyor. Hristiyanlar böyle değil meselam. Direkt küfüre başvurmuyorlar. Ama müslümler öyle değil. Müslümler saldırgan. Korkuyorum sizden.

akrep kafamı keserse şaşırmayın. Bana sataşınca baktım, her entry'sinde aynı muhabbet. Vajinal mantar kokuyor entry'leri. ıyk.
Haddini ve kendini bilmesi gereken yazar. Bir siyasi görüşü savunuyor olması , karşısındakine hakaret edip kafa bulma hakkı vermez bunu bir an önce öğrenirse faydalı olur. Muhtemelen lise öğrencisi , burada boyundan büyük yazılar yazan bir kardeşimiz.
fikirlerini dile getirmesine saygı duyduğum ancak sevmediği kulüpler, futbolcular, kendisinden farklı düşünenler hakkında fikirlerini ağır bir argo kullanarak ifade etmesini kabul edemediğim yazar.
ben fc barcelona ve lionel messi' yi çok severim mesela. real madrid' i sevmem, cristiano ronaldo' nun futbolculuğuna saygı duysam da, antipatisini azalttığını düşünsem de uyuz olurum ama real madrid ve ronaldo' yu sevmemem bana onlar hakkındaki düşüncelerimi kırıcı biçimde ifade etme özgürlüğü tanımaz. bu açıdan kendisine katılmıyorum.
fikrini argo kullanmadan ifade etmesine de her zaman saygı duyarım. sevmemek hak küfür etmek ayıptır. unutmamalıyız.
Bir ateist yazar. Müslüman yazarları kizdirmis. Ayrıca zindik da diyebiliriz kendisine.