bugün

Zina haram olmasa zaten din diye de birsey olmazdi.
kaos ortamı.

göz zinası bile haramken direk zinaya haram demeyen insan, arkadaşım nasıl kandırdın sen kendini böyle.

Andolsun kadın onu arzulamıştı, -eğer Rabbinin (zinayı yasaklayan) kesin kanıt (burhan)ını görmeseydi- o da (Yusuf da) onu arzulamıştı. Böylelikle biz ondan kötülüğü ve fuhşu geri çevirmek için (ona delil gönderdik). Çünkü o, muhlis kullarımızdandı. (YUSUF SURESi / 24)

Zinaya yaklaşmayın, gerçekten o, 'çirkin bir hayasızlık' ve kötü bir yoldur. (iSRA SURESi / 32)

Zina eden kadın ve zina eden erkeğin her birine yüzer değnek (celde) vurun. Eğer Allah'a ve ahiret gününe iman ediyorsanız, onlara Allah'ın dini(ni uygulama) konusunda sizi bir acıma tutmasın; onlara uygulanan cezaya mü'minlerden bir grup da şahit bulunsun. (NUR SURESi / 2)

Zina eden erkek, zina eden ya da müşrik olan bir kadından başkasını nikahlayamaz; zina eden kadını da zina eden ya da müşrik olan bir erkekten başkası nikahlayamaz. Bu, mü'minlere haram kılınmıştır. (NUR SURESi / 3)

Namus sahibi, bir şeyden habersiz, mü'min kadınlara (zina suçu) atanlar, dünyada ve ahirette lanetlenmişlerdir. Ve onlar için büyük bir azab vardır. (NUR SURESi / 23)

Ve onlar, Allah ile beraber başka bir ilah'a tapmazlar. Allah'ın haram kıldığı canı haksız yere öldürmezler ve zina etmezler. Kim bunları yaparsa 'ağır bir ceza ile' karşılaşır. (FURKAN SURESi / 68)

Ey Peygamber, mü'min kadınlar, Allah'a hiç bir şeyi ortak koşmamak, hırsızlık yapmamak, zina etmemek, çocuklarını öldürmemek, elleri ve ayakları arasında bir iftira düzüp-uydurmamak (gayri meşru olan bir çocuğu kocalarına dayandırmamak), ma'ruf (iyi, güzel ve yararlı bir iş) konusunda isyan etmemek üzere, sana biat etmek amacıyla geldikleri zaman, onların biatlarını kabul et ve onlar için Allah'tan mağfiret iste. Şüphesiz Allah, çok bağışlayandır, çok esirgeyendir. (MÜMTEHiNE SURESi / 12)

Mü’min erkeklere söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Bu davranış onlar için daha nezihtir. Şüphe yok ki, Allah onların yaptıklarından hakkıyla haberdardır. nur süresi 30. ayet.

Mü’min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. (Yüz ve el gibi) görünen kısımlar müstesna, zînet (yer)lerini göstermesinler. Başörtülerini ta yakalarının üzerine kadar salsınlar. Zinetlerini, kocalarından, yahut babalarından, yahut kocalarının babalarından, yahut oğullarından, yahut üvey oğullarından, yahut erkek kardeşlerinden, yahut erkek kardeşlerinin oğullarından, yahut kız kardeşlerinin oğullarından, yahut müslüman kadınlardan, yahut sahip oldukları kölelerden, yahut erkekliği kalmamış hizmetçilerden, yahut da henüz kadınların mahrem yerlerine vakıf olmayan erkek çocuklardan başkalarına göstermesinler. Gizledikleri zinetler bilinsin diye ayaklarını yere vurmasınlar. Ey mü’minler, hep birlikte tövbe ediniz ki kurtuluşa eresiniz!

nur suresi 31. ayet
ben ananla anlaşayım o zaman hem beleş hem sevap olur.
(bkz: usa)
(bkz: Europa)

Tecavuz olaylarinin azalacagi gorusundeyim
zinayı yasaklayan ayetler açıktır.
Medeniyet diye bir şey var aslında.
berberdeki gibi fiyat listesi çıkardı ve fiyatlar düşük olurdu.
"sen anandan yine çıkardın amma baban kimdi bilemezdin şerefsiz" şiirinde gerekli cevaplar mevcuttur.
hiç bir şey. sevişmek için kadıdan izin alman gerekmezdi yalnızca. yüzbinlerce yıldır insanlar yaşıyor.
haram kılınması yapılmasına engel oluyormuş. bak bir şey daha öğrendik. yoksa orospu olur, milletin ağzına sakız olurmuşuz. teşekkürler islam dini, teşekkürler selia.
Dünya nüfusunda gözle görülür bir artış olurdu.
Dünyada çok az kişi evlenirdi. Ve genelde çoğu kişi yalnız yaşardı. Kimin şeyi kimde belli olmazdı kısacası. Çocuklar haricinde kimsenin de şikayeti olacağını sanmıyorum pek.
Yasağın her zaman daha çekici olduğunu bilmeyen yazar beyanı.
Pek değişen bir şey olmazdı. Orospu olmayı zinaya bırakanlar değişik kafaya sahip olsa gerek. Evet.
sana gene kimse vermezdi onun için senin açından değişen pek birşey olmazdı.
Aile ortadan kalacağı için kimse çocuk doğurmaz sonucunda çökme olurdu. Zührevi hastalıklar kol gezer Afrika gibi aids ile savaşırdık .
etik değerler mi çıkarttı dinleri dinlermi yarattı etik değerleri?
(bkz: erotik yazmak)
Cennette karı vaad edilmezdi.
(bkz: zina)

Sizin beklentiniz ne?
annesiz babasız veya aile diye bir kavramı yaşayamamış tadamamış çocuklara sorun bu soruyu, zinacı vicdansızlar evlenmem çocuk yaparımcılar.
bak avrupaya, bak japonya ya anla. nüfus artışı değil tersine azalışı olurdu. millet zinayı düşüneceğine, seksle kafayı kıracağına başka şeylerle kafayı kırardı. seks genel olarak sorun olmaktan çıkardı.
Biraz önce kulak misafiri olduğum olayı aktarayım size. Bir kız ve bir erkek birlikte yemek yiyorlar. Kız sevgilisiyle olan ilişkisini anlatıyor ve ben konuşmanın sonunda anladım ki oğlanın fuckbuddy si varmış ve yanında oturan çocuk kızın sevgilisiyle ortak arkadaşı ve kıza bunun normal bir şey oldugunu ve boşuna kızdığını anlatıyor. Bunların sonucunda kızın söylediği cümle şu oldu "tamam normal bir şey ama ben kabul edemiyorum".

Sanırım zina haramken bile artık insanlar yeterince genişler.

Son olarak çocuk kıza geri dönmek istese ne dersin dediğinde kız hiç bir şey diyemedi. Suskunluğu "böyle saçma bir şey olabilir mi" değil "bilmiyorum ama sanırım kabul ederim" gibiydi.
Şöyle ki, var olduğu halde uymayan bir çoğunluk var. Bence düzen aynı kalırdı. Evlilik yine olacaktı zaten.