bugün

bulgar kızı galiba hoşgelmiş aramıza... hazır ol birazdan patlar burası...
Hoşgelmiş yazar. Güzel vakit geçirmen dileğiyle.
zina nın kürtçesidir.
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
Dert ortağım benim.Sözlükteki tatlı, anlayışlı ve aşka inanmayan meleğimdir kendisi.
stalkladığını itiraf etmiş olan sözlük yazarı. *
Tanımadığım yazar.
balkonuna resmini astığım yazar.
Farklı anne babadan bana armağan kardeşim.
(bkz: ahiretlik)
görsel

Oldukça samimi ve açık sözlü yazarımız. Teşekkür ederiz.
doğum günü olduğunu iddia eden depresyona ayağının birini sokmuş, diğerini de soktu sokacak olan kişi/insan. ona bu şarkıyı gönderiyorum:https://www.youtube.com/watch?v=updfL4-cxdg
benim yerime küfreden tek insan.
yehova, tengri ve allah razı gelsin.
tam olarak bu davşanın ta kendisi.

görsel
yine zhena, yine bir bana asılma hikayesi...
sevgili yazarlar, zhena benim 15 yıllık arkadaşım olur. tabii o 15 yılda arkadaşlıkta biraz (!) boyut atlattık biz. ahiretlik falan olduk. yaş 30 yolun yarısı demeden yaş 80 iki cihanda dostluk dedik. alışırsınız. çok zor değil :D
Sanırım evde benzine ekmek banan insan.
yazarımız tüm emeklerini gözünü kırpmadan birileri nedeniyle sildi bugün. buna neden olan narsist şahıs gurur duyabilir sanırım artık kendisiyle...