bugün

akla mantığa aykırı olan bir sevimliliktir. utanır insan, böyle şirin olunur mu, onlar nasıl gözler..
http://im.haberturk.com/g...3/galeri_k.jpg?1318305781

bin üstüne vur kırbacı şirinliğine sahip kişi. ilk defa karşılaştım görsellerde böyle biri çıktı.
kapkara gözler ve düzgün bir burunla üst seviyelere ulaşan şirinliktir.

(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
burnundan ve ses tonundan kaynaklanmaktadır. ben öyle orantılı fındık burun, öyle şirin sempatik ses duymadım arkadaş.
bazı abezanlara malzeme olmuş şirinliktir. çekilesi...
gözleri ve yüzündeki müthiş orantidan kaynaklanmaktadır. takip.
bazı abazanlara ilham kaynağı olacak şirinlik.

(bkz: gülücüğe odaklan)
nefes aldığı içindir. Linke tıkladım da, her gün toplu taşıma araçlarında çok daha güzellerine rastlayabiliyorsunuz. Alışveriş merkeslerini hesaba katmadım bile.
kocaman kocaman, kömür gibi gözlerden gelir.
masumluk ve doğallığından kaynaklanır.
çok sevimli,sempatiktir güzel olması da cabasıdır gülerken yüz ifadesinin tatlılığı tarif edilemez.
kezban gibi olmasından ötürü yoktur. *
mükemmeldir, şirin çocuksu bir yönü var.
bulgaristan göçmeni olmasından kaynaklanır.
Olmayan sirinliktir.
uzun siyah saçları, iri kömür gözleri ve o kasıntı olmayan halleriyle hemcinslerinde bile kıskançlıktan ziyade sempati oluşturur.
yıl 2013 olmuş, doğal denilen o koca burnun 2 kez ameliyat geçirdiğini bilmeyenler var.
olmayan şirinliktir. ayrıca bu kim lan, ben mi çok cahilim?

edit: tamam lan recep ivedik'te oynayan hatun starbucks'taki. makyaj yapmasa iyimiş, öyle daha tatlı.
çizgi film karakteri gibidir.
bir insan böyle tatlı olamaz arkadaş. Mimikleri gülmesi çok şeker birisidir.
okulda hatta bolumde bu hatuna benzettegim bi kiz var. bi insan bu kadar mi sirin olur. zeynep camciyi leyla ile mecnunda ilk gordugumde de ayni tepkiyi vermistim "oha lan cok sevilesi" bu kiz da tam onun aynisi. yuzune bakinca bile huzur bulduruyor, sirinligine soyleyecek tek kelimem bile yok. birak gidip konusmayi adini sormaya bile kalbim dayanmaz ya kekeleyip kalirim yada heycandan bayilirim gibi duruyo.
http://galeri.uludagsozlu...p-%C3%A7amc%C4%B1-293979/
gerçekten de söz konusu olandır. insan ona bakınca gülümseyesi geliyor. şirin ve güzeldir.
insanın sevgilisi değilde kankası olunca daha iyi olur dedirten şirinliktir.
Ses tonunun etkisi çok fazladır.