bugün

Güzel yazarlardan sevgilimin doğum günü için maddi destek beklediğim canım yazarlar. geri dönüş olacaktır.
Ben değilim ehe.
Müteahhite verdik izmirde iki ev bir yalovada yazlık. Başka bir şeyimiz yok. Memur maaşi var.
valla ben zenginim sizi bilemem.
görsel

parayla saadet olmaz...
Milli piyangoda tutturursam belki zengin yazarlardan olabilirim.
ben. sayıyorum;

bir adet mt 09 motor,

bir adet honda vtec araç

bir adet 6 katlı (eyüp)

bir adet 4 katlı bina (esenler)

2 adet 400 ve 1200 metre kareden dükkan.

sakarya kuzuluk mevkiinde bir adet çiftlik evi,

karaman ermenek ilçesinde 30 dönüm kirazlık

karaman başyayla ve ayrancı ilçelerinde atıl vaziyette iki adet kirazlık.

konya seydişehir ilçesinde 10.000 metre kare antrepo.

tekirdağ velimeşe organize sanayi bölgesinde 15.000 metre kare arsa.

3 sene öncesinden hatırladığım bankada 2 milyona yakın bir nakit para.

istanbul masko da mobilya malzemeleri satan orta ölçekli bir firma.

ama ben babamın üvey evladı olduğum için bunların hiçbirini istemiyorum. şimdilik. o, bu dünyadan def olup gittiği gün aç kurtlar gibi bekleyen kardeşlerim haklarını aldıktan sonra ihtiyacımdan fazla olanı dağıtacağım zaten. bu arada şu var olanların hiçbirini şu an ben kullanmıyorum. istemiyorum da. kendi paramla aldığım evimde herkesten uzakta mutluyum.

insanlığınızı kaybetmişseniz, paranın o kadar da hükmü yok. inanın bana. para hiçbir şey değil. ileri de açacağım izale i şuyu ve mirasa konu olan geriye dönük kazanımlardan dolayı donlarına kadar alacağım için huzurluyum. çünkü ben aynı hayatı yaşamaya devam ederken onlar afallayacaklar. çapınızı sikecem olum az kaldı...

tanım: benim o evet. gönlüm zengin. hiç tevazu göstermeden söyleyebilirim.
kardeşlerine aç kurtlar gibi bekliyorlar derken ezberinde konmayı hayal ettiği, ıslak ıslak rüyalandığı mirası çetele tutan yazarları da gördük ya lan,

çalışın olm çalışın, bana babamdan tefeci borcu, anamdan banka borcu, abimden torbacı borcu kaldı, çalıştım hepsini ödedim, beklemeyin armut pişsin ağzınıza düşsün diye, çalışın...
iban verilesi yazarlardır.
En büyük zenginlik az şeye ihtiyaç duymaktır..
Ben cok fakirim 100 tye ihtiyacim var zenginler yesillendirsin sevaba girin bayram once si.
yaz en başa canım.

edit: k o r k u içinden geçmiş.
O parayla önce stilist bul.
güzelliğine güvenme bir sivilce, zenginliğine güvenme bir kıvılcım yeter demişler. ilk madde senin için geçerli değil ama senin şu an zenginliğine güvenmemen ve bununla hava atmaman lazım.
al at yanağı.
görsel
görsel
(bkz: hayırlı forumlar)
bu ne be!
parası olanlardır.
Azıcık aşım kaygısız başım polemiğine girerler seni beni gömerler asıl bunlardan korkacaksın anam.
parasıyla sahte karakterlerin ilgisini çekmeye çalışan çöplerden ibarettir. 55k dolar ve 320k tl ile zengin olduğunu sanıyor, yazık.
bazıları varlıklı olmak ile zenginliği karıştırmış.

yazık ki paralarından başka bir varlıkları da yok.

peygamber efendimiz şöyle buyurmuştur.

“zenginlik, mal çokluğu değildir. asıl zenginlik gönül zenginliğidir.”

gönlünüz yoksul olduktan sonra dünya sizin olsa ne fayda...
cevap veren herkes parayla saadet olmaz, paran varsa burda işin ne havasında. cevap veriyorum; anlayamazsınız puhahhaa
görsel
yazık lan 3 kuruş tl si var hava atıyor.

görsel
ben gidiyorum eziqq...
https://i.hizliresim.com/VMkgnr.jpg
Beyler napıyorsunuz? sşdjsşaşsbsn
O kadar zenginim ki boşa para vermemek için sigara kullanmıyorum.
bişi sorcam banka hesaplarınızı atıyosunuz ya kızlar size dm den mesaj attı mı lan doğru söyleyin.