bugün

Beşiktaş'ın borçlarını kapatmak.
oyumu komünist partiye atacagım. simdi fakirim akp'ye atıyorum.
küba purosu içmeyi planlıyorum.
Rizeye taşınıp 2+1 bir evde mütevazı bir hayat yaşamak.
20 tane kaltağı 40 gün kırk gece malikanemde becermek.
daha da zengin olmak.
sözlüğü satın alıp tanım zorunluluğunu kaldırmak.
Cok isteyip, imkansizliklardan dolayi okuyamayan ne kadar cocuk varsa imkan olmak. Bide ayni cocuklar yataga ac girmeseler kafi.
Mutlu olmak.

(bkz: Olamadı)
ilk işim silikon taktırmak olacaktır.
Sonra ;
Dövmemi sildirmek, Dolabımı yenilemek, italyaya yerleşmek, kırmızı mini bi cooper, çok sevimli bir iran kedisi sahiplenmek, çift kişilik bir yatak, yeni büyük bir jakuzi, güzel bir yat alıp denize açılmak ve hatta evimin çatısına uçak pisti yaptırmaktır.
tek hayalim elmden geldiğince çocuklara mutluluk vermek olurdu...
çalışmamak.
yarış atı almak, televizyon kanalı satın 7/24 fasıl yayını yapmak, lösev'e yüklü miktarda bağışta bulunmak ve tabi roma'ya taşınmaktır.
Golf sahasi kapatip, cayir guresi ve mangal organize etmek.
Sushi ustasini maasa baglatip her gun yemek.
Spor salonu satin almak.
Elon Musk'in projelerine para yatirmak.
Tank alip off-road yapmak.
Borçları kapatacağım, en kıyağından vosvos alacağım. Sonrası pek de umrumda değil.
binlerce hidrojen bombası satın alıp dünyadaki bütün insanları öldürmek.
adamların hayalleri bile fakir amk.
ilk sırasında fakirliği asla unutmamak olmalıdır.
Sevdiğim ile birlikte Büyük bir gemiyle * en az 120 günlük dünya turu.

Çok zengin olmaya gerek yok canım 200.000£ yeterli. *
kesinlikle gayrimenkul.
1- Kimsesizleri ziyarete git, 2- Yaşlıları ziyarete git, 3- Anneni babanı rahata erdir, 4 - evli değilsen küçük çaplı bir dünya gezisi, 5- evliysen kocanla diyar diyar gez, ve kalan tüm yatırım çocuğunun.
ev+araba+gelir sağlayan bir işyeri kurmak.+sevdiğim insanlara bitmeyen hediyeler almak.+çocuk okutmak.+bir ömür yetecek kadar old holdborn almak.+ gerisinide dağıtırım işte yeter.
Çok ilginç bir durum ama; aklıma bişey gelmiyor.

Zaten zenginim.
Hayal edilenin aksine, insanın Zengin olunca kendisine ayıracağı vakit daha da azalıyor. Baba parası zenginliğinden bahsetmiyorum ama. Bir şirketiniz var diyelim, bir gün şirkete uğramayın, personel götü başı dağıtır.
(bkz: türkiye den siktir olup gitmek)