bugün

entry'ler (183)

pişi var pişi

ay yağlı yağlı ıy

sokak köpeğinden kaçan çocuğa araba çarpması

(bkz: Yağmurdan kaçarken doluya tutulm)yağmurdan kaçarken doluya tutulmak

sözlük yazarlarının takıntıları

Hayatıma aldığım insanların kurduğu cümlelere çok takılırım mesela , kurduğu cümlelerde ; ne alakası var , saçma , olmaz, öyle değil , sen yanlış biliyorsun " gibi negatif tablolar var ise ; ya yol veriyorum yada görünmez duvarlarımı örüyorum. buda beni bir yalnızlığa sürüklemiyor değil belli bir süre sonra ama dertte değil , bu sahte bir kalabalıkta olmak yerine bile isteye tercih edilen gerçek bir yalnızlık.

sözlük yazarlarının hayalleri

x1 Sony A7R IV
x1 Sony FE 135mm F1.8
x1 24-70
x1 70-200 f2.8
x1 Carl Zeiss 50mm 1.4

Canon 5D mark IV , Nikon D850 , Tamron 18-400mm 3.5 , Canon 24-70 2.8 II , Canon 70-200 , Nikon 70-200

Macbook Pro m2 , 14" 2 tb ssd , 32 gb ram , iphone 15 pro 1TB ,

Tercihen Taksim merkezinde 250 metra kare ebatında 6-7 metre tavan yüksekliği olan bir stüdyo

Güzel bir sağlık sigortası , tüm bu ekipmanların hakkını verebileceğim güzel bir iş akışı....

Her gün brokoli gibi , brüksel lahanası gibi , kuş konmaz gibi sağlıklı şeyler yemek... ama en önemlisi daha da önemlisi fotoğraf çekebilmek , sevdiğim işi yapabilmek ..... şuan bulunmuş olduğum ve ilgi alakamın dışında olan bu resepsiyonda olmamak , mutlu olmak , anda olmak....

Ellla Fitzgreald şarkıları gibi , sakin duruk bir hayat.... çocukluk yıllarımızda olan takvimlerin manzara fotoğraflarındaki gibi pastoral yerlerde seyehat etmek.

tüm bunlar olmasada olur aslında , şuan için tek hayalim kendi branşımda bir işe sahip olmak , (moda ve reklam fotoğrafçısıyım) küçükte olsa bir umuttur, var ise aranızda ekmeğini paylaşacak üstatlar... instt ADNANBEYOGLU , saygılarımla

adabı muaşeret kuralları

o döneme ait bir şeyi eleştirirken o dönemin şartlarını da biraz göz önünde bulundur. seni geri zekalı

kırmızı renk ayakkabı giyen erkek

renklerin cinsiyeti olmaz , bu başlığı açan ve bu entryi girenler keko bence

aşık olmak

bozuk saatin doğru anı gösterdiği andır.

intihar etmek

son bir kaç haftadır ciddi, ciddi düşündüğüm eylemdi.

huzur veren şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=Ujyy4LKTeBw

cenabet olan bireyin işlerin de aksaklık olurmu

Olmamı (bkz: )

cenabet erkek kötü kokar mı

gayet güzel kokuyorum.

cenabet erkek kötü kokar mı

ortalıkta "Erkek Cenabet olduğu zaman kendisine has kötü bir koku salgılar" şeklinde söylentiler var . sizlerin bu konu hakkında ki görüşleri nedir ? sevgili yazarlar

ilginç gerçekler

insan ağzında anüs ten daha fazla bakteri ve mikrop bulunması

you tube çalışma arkadaşları aranıyor

içerisinde bulunduğumuz dünyada artık insanlar sermayeleri ile değil fikirleri ile para kazanıyor . Fikir ticaretinin en yaygın olduğu ortamlardan biride tartışmasız you tube . Geçtiğimiz günlerde Panormal mekanları ziyaret eden ve orada Vlog çeken bir kaç kişi gördüm. Ve neden olmasın dedim ? ihtiyacım olan tek şey g?tüne güvenecek çalışma arkadaşları . birde video düzenlemeden anlayan bir dahi . ilgilenen kişiler bana mesaj atsın .

gecenin gif i

https://www.google.com.tr...2#imgrc=OEs16ABE87j_XM%3A

hiç arkadaşı olmayan insan

Buyrun benim . Hadi arkadaş olalım . Hadi mesaj atın .

edward bernays

Freud un amerikalı yiğeni . Dünyada ki algı yönetimini ve tüketim çılgınlığını başlatan ibnenin teki . Ben şuan da 2.300 liralık bir windows pc yerine 12.500 liralık (imac: ) istiyorsam nedeni bu adam .

okunacak kitaplar listesi

Signom Freud a ait her hangi bir kitap yada Edward Bernays.

solcuların darbeye boyun eğmesi

(bunlar babadan oğula nesil heralde:)

tuvalet camına lazer sıkmak

teknolojiyi bu ve buna benzer şekilde toplum yararı için kullanmayı seven yazar beyanı (ben deli değilim:)