bugün

dunyanin buyuk bir bolumde irkciliga ugramak. buna ragmen kizlarin size hayran olmasidir.
nba'ya yeni bir yıldız oyuncu ya da olimpiyatlarda koşu rekoru kıracak bir atlet demektir.
taşaklı adam olmaktır, üçüncü ayağı avantaj olarak kullanmaktır.
hayata 15 cm önden başlamaktır.
saçlarını çizgi şeklinde 3 numara kestirmektir. yakışıyorda hani.
bembeyaz bir gülüşe sahip olmaktır.

(bkz: ipana)

(bkz: iğrenç espriler)
hayata bir adım önde başlamaktır *
(bkz: tripod)
tökezlesen bile düşmemek demektir.
beyaz olmamaktır.
Depari uc bacakla atmaktir.
netice itibari ile insan insandır. yeter ki bilincinde olsun.
dengeyi daha kolay sağlamaktır.
bunlarin bir de dogustan iki hastaliga bagisikliliklari vardi ama adlarini unuttum. nihayetinde bu kadar ozellige ragmen beyazlardan cok cekmislerdir tarihten beri, ezilmislerdir, dovulmuslerdir, kadinlarina beyazlar tecavuz etmis ve beyonce gibi bir ten ortaya cikagelmistir. simdi futbolda, boksta, atletizmde, muzikte, siyasette one cikmislardir, ve beyaz-zenci dengesi olusturulmustur buyuk olcude. 3000 yillarina dogru gucu ele alabilirler. guc, kita kita geziyor cunku. bu da benim teorim.
(bkz: korkma ben varım)
hayata bembeyaz bir pencereden bakmaktır tenlerinin aksine.
görsel
yap bonus kafa, tak kemik gözlük, zayıf ince ol kızlar 3. bacağının peşinden ayrılmaz.
ben diğer zencilerden daha zenciyim ve bi amerikalıdan daha amerikalıyım.
ben zencilerin binde biriyim. diyerek gönülleri fetheden jamie fox. efsanesi cengo.

+...
- sen neye bakıyorsun öyle ?
-bana bir daha öyle bakarsan sana bana bakmamak için iyi bir sebep veririm.
ay ışığı git güneşte biraz parla gibisinden.
görsel
kimi zenciler çok tarz oluyor. yani iş bakımda bitiyor. pogba ya bak mesela lan adam uçtu.
Adamlar çok karizma lan kız olsam bi zenciyle evlenirdim.
Beyaz olmak ile aynı şeydir.
Nasıl aynı ulan 30cm fark var iyi bilirsin...
artık ırkçılığa uğramıyorlar. güney amerikada birine sataşmanız takdirinde hemen çete halinde size dalarlar.
güncel Önemli Başlıklar