bugün

yıllardır efsane yapılan, boyunun önemli olduğu konusunda beyazlarda büyük kompleks oluşturan bir uzva sahip erkekle, ilişkiye giren türk kadınıdır.

acaba duyguları nelerdir, beyaz erkeklerden sonra bu arkadaşların performansı ne seviyededir, ya da soruyu tersten sormak gerekirse, zenci bir erkekle cinsel ilişkiye girdikten sonra bir daha beyazlara yönelir mi?

bu soruların yanıtı aynı zamanda boyu değil işlevi önemli hipotezinin de doğruluğunu sınayacaktır.
(bkz: sözlükteki zenci erkek çılgınlığı).
(bkz: yediğin senin olsun gördüğünü anlat)
(bkz: artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak)
iliski sonrası birkaç haftalık sürec-minibüste-:

- buyur bacim, böyle otur.
- yok ben oturmayayım.
(bkz: zirvedeyken bırakmak)
bu kadının yanında fazla oturmamak lazım. cereyan yapar üşütürsünüz.. bir de mentollü prezervatif kullandıysa zenci abimiz durum kötü..
artık iki bacaklılarla ilgilenmemesi olası kadındır.
körle yatan şaşı kalkar misali artık büyük bir cinsel organa sahip olan kadındır.
(bkz: allah in ayarını yemek)

(bkz: naptın sen yiğen)

(bkz: haci naptın sen ya)
- sayin zenci erkekle cinsel iliskiye girmis turk kadini, duygularinizi bizimle paylasiniz, mikrofona konusun lutfen.

+ bakiyim, mikrofon bu mu? ay pek ufakmis bu be.
yedikçe açılmış kadındır.
umarız bu açıklık dikiş tutmazlığa kadar ulaşmamıştır.
insanın aklına "ne sanıyorsunuz siz zencileri, dinazor falan mı" sorusunu getiriyor ister istemez. abartılacak bişey yok.
haa şöyle olsaydı " zenci erkekle ilişkiye girmiş çinli kadın" bak ozaman derdim, vay ki ne vay.
yorumlara bakarak varılan sonuç:
zenci erkekle cinsel ilişkiye girmiş türk erkeklerinin çok olduğudur. Yoksa bir erkek bu kadar net olarak nereden bilebilir kadının durumunu?

Ben bir soru yönelteyim, çok acıdı mı?

cevabı aldım: acımış
(bkz: zeynep tokuş)

Edit: bunu kötüleyen iki arkadaştan birisi neden kötülediğini lütfen bana özel mesajla ya da burada yazar mı? bu kadının zenci amerikalı nişanlısı yok muydu, ben mi yanlış hatırlıyorum? Yoksa zeynep tokuş' un oğulları var da sözlükte mi yazıyor ki zoruna gitmiş de kötülemiş bu entryi?
(ara: akıl fikir)
akla aşağıdaki olayı getiren başlık.

(bkz: iki zenci ile yatıp hastanelik olan türk hostes)

yazık lan.
bir erkeğin, sevgilisinin kendisinden önce yaşamamış olmasını dilediği durum.
bir hafta oturamaz.
(bkz: iki zenci ile sevişip hastenelik olan türk hostes)
dünyaya gelen çocuğu siyah beyaz ayrımı yapmacak olan kadındır.
sanırım yer yüzünde örneği olmayan cinstir.
haa bi sibel abla vardı,
yemişse bi o yemiştir.
(ara: eski günler)
salatalalıkların en büyüğünü alır artık ama ona yetmez.
prezo kullanılmadıysa her türlü hastalıkla boğuşulmak durumunda kalabilecek olan kadındır.
Ağzının tadını biliyor bazı kadınlar.