bugün

kesinlikle katıldığımdır.

marjinallikle alakası yok değil var amk.

(bkz: yeni nesil türk gençleri) aha burada bu tespitin amına koyduydum. bu yazıyı çalan bazı oç'lar oldu onların da ebelerine buradan selam çakıyorum.
katilmadigimdir. yeterince saksakciniz olsaydi sizde birer sosyal medya hesabi edinirdiniz. ama yok. sizin paylasimlarinizi takan birileri olmayinca sosyal medya hesabi acmanin bir anlami olmuyor tabi. zeki ya da gerizekali olma ile alakasi yok yani.
Şu an zeki bi insan olmadığımı ögrendiğim için beni çok mutsuz eden bilgidir.
(Not:Facebooku kapatsam iq yükseliyo mu hocam?)
asosyal olmayla alakalı olan durum. arkadaşı olmayan bi insan niye twitter ya da face kullansın ki.
Zeki değiller sadece kendilerini zeki zannediyorlar diyelim.
zeki insanların sözlük kullanmadığını da gördüğüm gerçek.
Kullanmıyorum ama zeki de değilim.

(bkz: Amsalak mıyım lan ben)
zeki olup olmadığını bu mecraları kullanıp kullanmamasına bağlayan insanın aslında zeki olmaması durumudur.
sosyal medyada ne yaptığınızla alakalıdır.
faceyi sırf oyun için kullanan, her çektiği dandik fotoyu yada birilerinin sağdan soldan bulduklarını paylaşmaktan başka bir şey yapmayanların kapasiteleri irdelenebilir.
mesele oyun oynamak yada paylaşım yapmakta değil bunların ölçüsüdür de.
milletin zıkkımlandıklarından gına geldi.
Haklı beyan. Twitteri olan bill gates' in sözlükte gereksiz genellemeler yapan bir yazar olmasının sebebidir bu,kullanmayan arkadaşın ise Microsoft'un CEO'su olmasının.
twitter ve facebook kullananların, "ne alakası var yeaaa" dediği başlık.
En son bizim sütçü iskender abi arkadaşlık mesajı attı. O gün bugün bıraktım ebediyen kullanmayı.*
zekilik midir, populerite karşıtlıgı mıdır bilmiyorum fakat işim dolayısıyla whatsapp harici herhangi bir mecrada hesabım yok. bu durumdan hoşnutum. keza yapabilecek, kendime ayırabilecek çok zamanım oluyor. kimin ne halt yediğinden ziyade kendim ne halt ediyorum bunun peşindeyim. haberse haber, iletişimse iletişim... elinde her dakika face den cıkıp twitter a giren yığınlardan daha fazla anlık haberlere ve olaylara hakimim.
Bu kıstasa göre ben baya bi malım galiba.
görsel
zeki miyim bilmem ancak sosyal medya uygulamalarından eser yok bende. mesaj gelirse de genelde vodafone yollamış oluyor.

(bkz: yalnızlık)
görsel