bugün

bunu söyleyen sevgiliden hayır gelmez.
kum saatini ters çevirerek uğurlanması gereken sevgili.
son kum tanesi düştüğünde zamana değil bana ihtiyacın olacak.
kadınların zamandan kastettikleri kendinden emin erkektir.
Tez zamanda zaman hırsızından başka bir şey olmadığını anlayacağınız sevgilidir. Şimdiden ona, Eski sevgili diyebilirsiniz.
gitmek isteyen birine sakın dur deme, eğer seri** dönerse zaten senindir, dönmezse s* gitsindir demiş ünlü düşünür aristoteles.**
gidesi gelmiş yol yapan sevgilidir.
ne kadar zamana ihtiyacın var peki bebeğim?
bilmiyoruuuum, ben sana haber veririm.
siktir git bebeğim..
Oyalamaktadır. O "zaman" boyunca yeni biri bulursa, ya da umduğu birinden umduğu cevabı alırsa, bir kalemde silinirsiniz. Şayet bulamazsa, o "zaman" kıza/erkeğe ilaç gibi (!) gelip, size dönecektir. Okyanusların rüzgârlı gecelerinde, kamp ateşi karşısında ve fondaki gitar eşliğinde aşkınızı zirveye taşıyacaksınız. (!) (bkz: bsg)
kürekle vurulabilitesi yüksek sevgili.
ayrılık fikriyle buluşmuş kişidir. sevgili midir değil midir orası artık kesin değildir.
en kısa zamanda zaman gazetesi okur hattından abone yapılmalıdır.
karar aşamasındadır. ilişki açısından olmayabilir. kendisiyle ilgili bir şeyleri ölçüp tartıyor olabilir.
kömür küreği ile azının tam ortasına sağlamca vurulması gereken sevgilidir.silkelenip kendine gelmesi sağlanmalıdır.
çok yakında yolcudur abbas baglasan durmaz.
-ne için?

işte bu soru önemli.
eğer bu soruya makul bir cevabı varsa bütün zamanlar olsun, ha yoksa yine olsun. cehenneme kadar yolu da olsun.
kaçak verecek olan sevgili türüdür. seviyorsan zincirle sevmiyorsan baska bi kızı kendine zincirle.
Diğer seçenekleri gözden geçirmek isteyen bu arada da elindekinden olmak istemeyen, yedekte bulunsun mantığındaki sevgilidir. Terketmek zorunlu olmuştur.
adam gibi gitmeyi bilmeyen sevgili sözüdür. ulan artık sevmiyorsan da söyle siktir git. ne fırtınalar atlattık biz kızım bir rüzgarda yıkılmayız. ayrıca senin yaptığın gider benim anca hoşuma gider heheyt. al sana benzedim mk. çık git lan bu evden.
geri dönmeyecek olan sevgilidir. bir an önce uzaklaşılması gerekendir. ya da bi' dakka! önce şöyle ağzının ortasına sağlam bir tokat atın öyle uzaklaşın. basket maçı yapıyor sanki amk. yedek kulübesine de bak istersen mola sırasında.
çok geçmeden gidecek sevgilidir.
saat hediye edilerek isteği yerine getirilmelidir. mümkünse kol saati olsun.
hemen eline zaman gazetesi tutuşturulmalıdır.
(bkz: nevizade geceleri) ile uğurlanması gereken sevgilidir .
aslında biri daha var senle o arasında karar veremiyorum. ikilemdeyim. biraz onla takılayım olmazsa sana dönerim, bakalım zaman ne gösterecek.

demek isteyen sevgilidir.
tüm zamanlar senin olsun, ben de zaman durdu sen gidince denilen sevgilidir.
senden sıkıldım yenisi bulmam lazım diyen sevgilidir.
bitti demiyor da zamana bırakalım diyerek uyanık geçinen sevgilidir. siktirsin gitsin dedirtir. zamanı boşa harcamaktan başka bir yola çıkmaz bu bekleyiş. sonun da üçün birini alacağınız durumdur. atı alan üsküdar,ı geçmiştir. bu ilişki çoktan bitmiştir.

geçmiş ola.