bugün

bu orospu cocuğu pkk'yla uzlaşmaya falan gidilmemeli, aksine ırak sınır geçilerek yerleri belli olan pkk kamplarına saldırılmalıdır. durum bunu göstermektedir. arada pkk olduğu şüpheli olan kamp bölgesindeki kürtlerde ölecektir, ölmelidirde. bundan sonra kurunun yanında yaş da yanmalıdır. pkk gibi kanla beslenen dinsiz bir örgüte destek olduğundan şüphelinelen her kelle kesilmelidir. inşallah türk silahlı kuvvetleri artık gücünü gösterir ve 100'lerce orospu çocuğu cehennemi boylar.

edit: sinirden başlığı da açamamışım.
Call of duty bebelerinin söylediği söz. Tevbe ve enfal surelerini armağan ediyorum bunlara.
92 senesinde türk ordusu bir sınır ötesi operasyon yapmıştı.

netice 4500 pkklı oç ölü, 16 asker şehit bu rakamları iyi anlayın 4500 e 16. sınır ötesi harekat terörün tek çözümüdür.
zaman savaş zamanıdır, doğru söylüyosunuz da. pkklılar sinek gibidir, her yerde karşına çıkar. eğer bir savaş olacaksa bu diplomatik bir savaç olmalı. pkk'nın başındakilerle mücadele edicek güçte değil bu ülke. sen burda kürtlerle savaşmıyorsu ki, tüm dünyayla savaşıyorsun.
bu itlerle artık uzlaşabileceğimizi sanmıyorum. bu kadar taviz verildikten sonra türkiye cumhuriyetinin çıkar sağlayacağı bir anlaşma kesinlikle olmaz gibi geliyor. o zaman da iş silahlı mücadeleye kalıyor lakin silahla da ne devrim yapılır ne bir şey çözülür. e biz ne bok yiyeceğiz?
30 yıldır armut mu topluyorlar sorusunu akla getiren durumdur.kurtuluş savaşı taktikleri ile savaşan tsk ,güçlü müçlü bir ordu değildir arkadaş,beş para etmez bir para yiyicisidir.iyi eğitim veremeyen,verdiği eğitimleri uygulayamayan her zaman pkk karşısında maskara olan bir kurumdur.
o çatı altında ölüp giden insanların ailesine üzülmemek elde değil.yüreği parçalanıyor insanın.ancak halen klavye başında amuna koyalım onlarım,gidelim basalım.siktirin gidin dağda götünüze keleş soksunlar.kolaydı dimi böyle klavye başından atıp tutmak.savaşmak yerine bu savaş nasıl biter onun çözümüyle gelin.silah değil fikir üretin.bu savaş bitmediği sürece daha çok insan ölüp gidicek.ne olucak iki gün sonra balık hafızalı türk milleti her şeyi unutacak.boşbakan bir laf edecek herkes onu konusacak.
üstelik neredeyse tüm üst düzey komutanları içerde olan bir ordu içerisinde nasıl bir karışıklık olduğunu tahmin edemiyosanız yazık size.bunların hepsi önceden çizilmiş senaryolar.
çocukça bile denemez. bu basitliği, sığlığı karşılayan bir kelime bilmiyorum. "zaman savaş zamanıdır" bir kere açıkça ahmak söylemidir. tsk dahi durumu düşük yoğunluklu savaş olarak nitelemiş, otuz yıldız bifiil savaş varken yeni bir söz söylemiş gibi bu kelimeleri tekrarlamak ah-mak-ça!

bir ek, ben de çıkıp desem ki, "savaşı pkk istediğine göre, "şimdi savaş zamanıdır" benzeri laf edenler pkk'lı olabilirler, şüphe altındalardır. kelle kesmeye yeterli olacak mı? yazık bu eğitimsizliğe, yazık bu cahilliğe, insan sıfatıyla sokakta dolaşmaya utanıt insan. keşke bu kıt zeka sinirden kendini sikse de herkesler rahatlasa.
zaman intikam zamanıdır, kan dökme zamanıdır. bu milletin başına bela olanlar topyekün yok edilmeli, barış içinde yaşama saçmalığından da acilen vazgeçilmelidir.
savaşı call of duty gibi eğlenceli bir uğraş zanneden zihinlerin kurduğu cümledir. savaş senin,babanın,kardeşinin ölmesi demektir, savaştan bahsetmek dahi ağır bir sorumluluktur. savaş başvurulacak en son yoldur.
(bkz: cover me)

(bkz: ı m reloading)

şükür bu gün de savaştık. allah belanızı versin emi.
güncel Önemli Başlıklar