bugün

lise 1- 2 yıllarıma .
20 nisan 571.
görsel
dedemin daha vefat etmediği günlere, çok erken gittin be dede.
26.02.1954 ten 9 ay on gün öncesine dönüp önüme gelen her rizeliye bedava prezervatif dağıtmak isterdim insanlık namına .
yazarların geçmişte hangi ana dönmek istediklerini belirten hede.

ben çocukluğuma döner oyuncaklarla daha çok oynardım muhtemelen, daha çok şeker yer daha çok gülerdim.
görsel
Yaşadıklarımı hatırlamak kaydıyla bebekliğime.
şahsen ben dönmezdim cevabına sahip sorudur. elim kolum durmaz çünkü illa bir şeylere müdahale ederim tüm evreni birbirine katarım anasını satayım. artık uzay mı çöker komple karadelik mi oluşur bilmem. o yüzden beni göndermeyin eğer icat ettiyseniz aleti..
kaynanamın geçmişine. *
asrın liderimizin doğum gününden 9 ay öncesine gider pencereden bi koli prezervatif atardım.

Kimbilir, bi ihtimal...
Taş devrine dönmek isterdim. Mağaralara bunu yazan tosun okuyana kosun yazmak isterdim.
Annemi üzdüğüm ilk an'a.
7 yaşıma dönerdim. ne çok küçük yaştasın ne de çok büyük. tek derdin çarpım tablosunu ezberlemek. gelecek kaygın yok. ve sana bakmakla yükümlü bir ailen var. kafan rahat.
5 yaşıma dönmek isterdim ama tekrar geleceksem bazı şartlarıda değiştirmek isterdim

mesela annesi babası ölmüş yetimhanede büyümüş biri olarak gelmek isterdim

kaybedecek bir ailem bile olmazdı

''kaybedecek birşeyi olmayan insanlardan korkun'' ...
Süper baba, kaygısızlar, susam sokağı, alf, çılgın bediş, ruhsar, taş devri, pazar 90, power ranges, kara şimşek, ay savaşcısı, dallas, aileler yarışıyor, baykamber, taso sporcu kartları ve gazoz kapakları biriktirdiğim arı mayalı kokulu silginin olduğu yıllar.