Kennedy nin vurulması anına,ölmesini engellerdim.
bitcoinin kuruş olduğu ana.
26.02.1954 ten 9 ay on gün öncesine dönüp önüme gelen her rizeliye bedava prezervatif dağıtmak isterdim insanlık namına .
Yürüme engelli olunca pek de bir işime yaramaz.

2023 de elimden bişey gelmemesi gibi.

Ama evet 2019-2021 arasını bende özlüyorum daha fazlasını yapmak isterdim.
2022 dahil yarım kalan şeyler oldu.

Kendime yeni bir bilgisayar vermek gibi kurulumuna yardım etmek gibi...bişey yapmak isterdim tabi.

Böylece o anlarda kernel Mode driver yanıt vermeyi kesti bu durumdan kurtuldu hatası almazdı.

2020 de çok çektirdi bana bu ekran sürücüsü ekran kartı ya da her ne ise...

Evet oyun bağımlısıyım 9 saat bakıyordum boş vaktimde ne var.

O ekran sürücüsü hatası beni sinir krizlerine sokardı işte tak diye giderdi ekran oyun sıfırlanır herşeyi baştan yapmak kadar can sıkıcı durumlar.

Matematiğim yoktu sıfırdı anlamazdım aslında.

Ama neden illa o dersi koydukları..

Daha çok tarih gibi sözel konuları ezberlemeye yatkındım o senelerde.

Doğum tarihini seçememen gibi bişey bu...
anlar tek başlarına bir zaman dilimini tam olarak yansıtamaz. bu yüzden zaman makinesi sizi tek bir ana götüremez. bir tek fotograf makinesi tek bir anı size yansıtabilir ki eski bir fotografa bakıp o ana dönebilirsiniz.
2015 yılına dönerdim.
2021in ilk aylarına. Bazı pişmanlıklarım var bana bu hayatı zehir edenlerle konuşup tanışmamış olmayı çok isterdim.
Süper baba, kaygısızlar, susam sokağı, alf, çılgın bediş, ruhsar, taş devri, pazar 90, power ranges, kara şimşek, ay savaşcısı, dallas, aileler yarışıyor, baykamber, taso sporcu kartları ve gazoz kapakları biriktirdiğim arı mayalı kokulu silginin olduğu yıllar.
bu ülkenin anasını s.kmekte olan adamın babası ile anasının günah gecesine gitmek isterdim.

Gerçekten günah gecesiymiş
7 yaşıma dönerdim. ne çok küçük yaştasın ne de çok büyük. tek derdin çarpım tablosunu ezberlemek. gelecek kaygın yok. ve sana bakmakla yükümlü bir ailen var. kafan rahat.
eğer geriye dönunce gelecegi hatırlayacaksam 2 gün önceye dönmem yeterli... bir iddaa patlatırım ver elini zenginlik ver elini daimi yatış :D
geçmişte değiştirmek istediğim şeyler var tabi de sırf okulu tekrar okumamak için yıl süresi veremiyorum.
lise 1- 2 yıllarıma .
kpss sorularının cevap anahtarı açıklandıktan sonra sınav gününe geri dönmek isterim.
Lise ye dönüp üniversite sınavlarına hazırlanmak olurdu heralde .
geleceğe gidebiliyor muyuz? 2019da bitiyor kredi ödemelerim. 2019'a ışınlayın beni hadi.
5 yaşıma dönmek isterdim ama tekrar geleceksem bazı şartlarıda değiştirmek isterdim

mesela annesi babası ölmüş yetimhanede büyümüş biri olarak gelmek isterdim

kaybedecek bir ailem bile olmazdı

''kaybedecek birşeyi olmayan insanlardan korkun'' ...
amk öyle bir anı olmayan bir ben miyim? sikeyim öyle hayatı.
1 mayıs 2005.
Jülyen takvimi'ne göre 25 Ekim 1917.
geçmişe dönüp bariz kişilere bedava kondom dağıtırdım.
Taş devrine dönmek isterdim. Mağaralara bunu yazan tosun okuyana kosun yazmak isterdim.
görsel
Yaşadıklarımı hatırlamak kaydıyla bebekliğime.
Biraz realist düşünerek şöyle diyeceğim. Dünya zaman makinesinin icad edilebileceği kadar kötü bir yer değil.
zaman makinası geçmişe gidemez,geri giderken kendisi yok olur.