uludağ'ın kralı galiba.
(bkz: http://www.incicaps.com/images/fets.jpg)
hem ben kapitalistim deyip hem düzene karşı yürüyüş yapan, yürüyen bir adet tezatlık.
(bkz: kırdın kırdın)
sohbetini merak ettiğim ünlü şahıs.
ünlü şahısmış. bi berrak tüzünataç'la öpüşürken bi fotoğrafı bile yok lan. yemişim böyle ünlüyü.
(bkz: zall bu gece de burda kal)***
(bkz: caps yok mu caps)
murat bardakçı'ya fena halde takmış yazar.**
mustafa kemal atatürk başlığında bir tane bile entrysi olmayan yazar. yani anlamıyorum. ulu önder atatürk'ün ülkesinde o'nun sayesinde sözlük sahibi olmuşsun ve o'nun başığı altına bir tane entry girmemişsin. insan bir girer teşekkür eder yahu. kınım kınım kınıyorum ve bu davranışını düzelteceğini umuyorum.
varisinin nicki zalloğlu dur.
reklam için sözlüğü 1 saat kullanıcıların girişine kapatıp, internet sansürüne karşı protesto yürüyüşü düzenleyen adam.
sözlüğe girdiğim saatlerde şukela butonunu aşındırmaktan başka bir şey yaptığım yok. aklıma estikçe entry girerim, bunun dışında da yaptığım şey hep aynı.

şukela'ya basıp başlığı hoşuma giden entryleri okuduktan sonra da yazarının bilgilerine bakarım. ve karşılaştığım manzara hep aynı.

birinci/ikinci nesil yazar.

son entry girdiği tarih: bilmem kaç ay/yıl önce.

hiç düşündün mü, ekşi'de 10 yıldır yazan bir çok adam varken burada aktif yazan ilk nesillerden yazar sayısı neden iki elin parmakları kadar?

hiç düşündün mü, iyisiyle kötüsüyle neden bu adamlar kaçıp gidiyor sözlüğünden?

hiç düşündün mü, neden bu sözlükte beşinci nesil bile tecrübeli muammelesi görüyor?

şu sözlüğün marka değeri de en az günlük tıklanma sayısı kadar umrunda olsun, gözünü seveyim.
budur *
http://www.facebook.com/?...deo.php?v=124177657627530
(bkz: hata yok gençler)
yaza yaza bi hal olduğum bu da mı gol değil be haline geldiğim sözlükte parmağının ucuyla beni yazar yapabilecek insan. (bkz: yalansa yalan de)
gelişmeler butonundan "arkadaşlar, yönetim olarak bir süredir hazırlığını yaptığımız yeni bir modele geçeceğiz, detaylarını yakında duyuracağız." duyurusunu yapmış patron. modelden kasıt ne acaba?
(bkz: hepimizi silkmese bari) *
(#8761849) muhtemelen bu entryi görür görmez karizmayı çizdirmemek için hatasını düzeltmiştir.

(bkz: çılgınsın man)
23 temmuz muhtırasını vererek sözlüğü merak ve korku içinde bırakandır efendim.
sözlüğe hoş gelmiş 7. nesil yazar.
o bu değil de çok iyi bi adam bu bence. sözlükle çok ilgileniyor ve yazarlarla gerçekten de güzel iletişim kuruyor. moderatörüm ayağına sözlükten karı kız kaldırmaya çalışan adamlar gibi değil, işini iyi yapıyor. takdir ediyorum.
hakkında 64 sayfa nickaltı girilen sözlük sahibi insan. yani anlamıyorum sözlükte ki kız sayısı %30 olsa bile bu rakam yaklaşık 18 20 sayfaya tekabül etmektedir ki buradan şu sonucu çıkartmaktayım.

kızlar sözlük sahibine verir. bana da verse verse en iyisinden bir artı verir!!!111birbirbir.
sözlüğün sahibi. ben de sözlük alemlerinin kralıyım. ama kendisiyle hiç tanışmadım ve konuşmadım, eğer zengin ve elit biriyse bir gün belki tanışabiliriz. şu an eminim mouse'u ile nickimi okşayıp 'ah cooloşum ah' çekerek o da aynı şeyleri düşünüyordur.
sözlügün en trolü olarak görülen hicbirseyebosunaiclenmeyenadam'la ayni nick alti entry sayisina sahip patron.