bugün

aman tanrım bu ne güzellik diye hayran olunabilecek bir türk hatun kişisi
tabi gereksiz uzun bacakları gercekten gereksiz
ama genede coooooook güzel bir hatundur
allah bana bagıslasın
henüz 21 yaşında* ve koç lisesi mezunu olan afet.
ve evet, çok güzeldir...
hakkında bircok isimle ask dedikodusu cıkan,bir arkadasımın ex sevgilisi olan hatun.
gnctrkcll reklamında sevgilisyle sinemaya 1 fazla bilet için yagmurda ıslanan kız.
arkadaşının fotoğraf çekimine gittiğinde rica üzerine bir iki poz da kendi çektirmiş ve şöhret kapılarını aralamıştır.number one tv de vj likle başlamış ve sinema oyunculuğuna kadar uzanmıştır kendileri.
cocuklugunda bagdat caddesinde takılan simdilerde tabi ki de yolunu bile unutmus hatun.
aksiyon insanı.. oyunculuğunu geliştirsin, vazgeçilemez biri olur aksiyon filmlerinde.. hele türkiye'de baş tacı ederler bu kadını.. çok özgün bir güzelliğe sahip kendisi..

görsel
ata, en güzel binen insan evladıdır.. akılları alır baştan.. * *

(bkz: organize işler)
kendi at gibi, dili pabuç gibi olan hatun
organize işler filminde iki atın üstüste durduğu sahnede gözüken hatun kişisi.
an itibariyle tv makinasında okan bayülgen'in konuğu olan,seksilikle erkeksilik arasında sıkışmış * kaba mizaçlı ama çok güzel hatun.
ufakken hafif dombili olan güzel hatun. eski tuncalp deniz sitesi sakinlerinden.
buraya yazılacak entry ile güzelliği tarif edilemeyecek kadar güzel olan hanım.
erkek yüzlü, hantal vücutlu, maviş, okan bayülgen'in son gözdesi.
kendisi şu sıralar okan bayülgen'le beraberdir ve anlaşıldığı kadarıyla bundan da çok memnundur.
okan bayülgen'in fotoğraf sergisinde kendisiyle, kendi fotoğrafının önünde röportaj yapan televizyoncuya aynen şunları söyledi hanımefendi ''esasında çok ilginç tabi. sevgilimin sergisinde olmak. burada benim fotoğrafımı görüyorum. aslında ben bunu daha önce de görmüştüm. fotoğraf çekilirken de oradaydım.''
''vay vay vay'' diyorum kendisine, fotoğrafı çekilirken oradaymış. acaba bunu nasıl başardı hanımefendi? çok ilginç gerçekten.
bu kadar ünlü olmadan önce okulda ara ara karşılaştığım, çok fazla dikkat çekmeyen bir hatun kişisi(idi).
şöhret olunca kendisini hiç göremez olduk. duyduğum kadarıyla okulu bırakmayı düşünüyormuş.
"kızım gel bitir okulunu, güzellik gelip geçici yazık olmasın sana" deyip entrynin sonuna geliyoruz.

(bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sen anla)
ata binmenin* en çok yakıştığı aşk ve güzellik tanrıçası. o atın yerinde olmak için sözlük hesabım dahil her şeyimi verirdim. kim doğurdu, kim büyüttü seni ya!
insanın top oynama istegini tavan yaptıran guzellik. kendine hayatta basarılar efendim.
eskiden çok şişman olup, çoçukluk döneminde aşık olduğu çoçuğun kendisine minik kuş demesine içerleyen ve sonradan hırs yapıp zayıflayıp bugünkü halini alan güzel bayan... o çocuk berak tüzünataç a minik kuş demeseydi belki onu hiç tanımayacaktık
hotiç'in yeni konsept yüzü.
kusursuz bir renge sahip gözleri olan hatun.
türkiye'de ki ender doğal güzellerden. şahane!
melek gibi kız bee!
televizyonlarda, dergi çekimlerinde görüldüğü haliyle mükemmel ötesi bi güzelliğe sahip, yakından görüldüğünde * pek de hoşunuza gitmeyen bayan. makina'nın çoğu bölümüne gidiyor sanırım. ayrıca okan bayülgen'in bir marka çekimleri için * erkek kılığına soktuğu yazar. dediğim gibi, çekimlerde bu hali bile güzel.
şimdilerde atv'de yayınlanan affedilmeyen isimli dizide başrol oynayan aktrist.