bugün

kutlamayacağı doğum günlerini göze batıracak eylem.
yerçekimine tabi olan biri olduğu için sorun yoktur.
benimkini kutlamadı newton'unkini kutladı, bozuldum valla.

(bkz: o gün benim doğum günüm)
(bkz: düşen elma hatrına)
Geç kalınmış bir takladan ibarettir. Kendini o elmayla özdeşleştirdi ellaam. Ayrıca bir de şöyle bişey vardı geçenlerde:

(bkz: Kutlu doğum haftası)
google arama motorundaki düşen elmanın zall'ın başına gelmesiyle cereyan eden bizim de gelişmeler bölümünden öğrendiğimiz doğum günü mesajı.

`http://www.google.com.tr`
(bkz: zall kutlayınca biz de kutlamış sayıldık)
bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü
(bkz: hayatta en hakiki mürşit bilimdir)

not: ne demek istedim ki ben şimdi.
isaac newton'un yakınlarını sevindirmiş fakat louis braille'i unutarak diğer tarafı üzmüştür. birini kutluyorsan diğerini de kutla di mi. albert camus'nun ölümüne taziyelerini bildir mesela. hep eksik bilgiden hep.
(bkz: niye newton niye mizah)
goolge, günün anısına logosu üzerindeki ağaçtan bir elma düşürmekte...gökten üç elma düştü. biri benim, diğeri zall'ın üçüncüsü de okuyanlar'ın başına.
kalbimi kırmıştır. isaac'dan fazla katkım oldu şu sözlüğe, benimkini kutlamadı mesela.
kafalarımıza elma atarak kutlayabiliriz. biraz canımız yanar ama olsun.
"google'dan neyimiz eksik lan" diyerek yaptığı iştir. *
ZALLAN AYZEKiN YAKIN ARKADAŞ OLMASINDAN KAYNAKLANAN DURUM. HEYECAN YAPMAYIN BiZiM AYZEK iŞTE.

HATTA BiR RiVAYETE GÖRE ZALL AYZEKE GEL SÜNNET OL SENi MÜSLÜMAN YAPALIM ADINDA iSHAK OLSUN BiLDE DEMiŞ. YA YA.
(bkz: rahmetli büyük adamdı)****
(bkz: isaac newton/#6947189)

düzenleme:

--spoiler--
sözlük için hz. muhammed ve hz. isa'dan daha önemli şahsiyet. hoş artık dini bayramları kutlamayıpta ilginç bir şekilde isaac newton'un doğum gününü kutlayan zall, küçük küçük torunu izlenimi vermiştir.
--spoiler--
"tez elden kutlamalar başlasın. 40 gün 40 gece sürecek olan issac newton efendinin doğum günü kutlamaları bu gece saat 00.00 da başlayacaktır" şeklinde ferman yayınlaması beklenen olay ve olayın baş kahramanı.

(bkz: zall-ı muhterem)
dünya nın dört bir yanında şenlik havasında geçiyoruz.
zall/#6947178
arkadaşlarıyla beraber "heppi börtdey ayzeeek!" diye çığırmıştır bilem.
zall'ı sevmemize neden olmuş kutlama.

(bkz: teşekkürler zall)
günaydın zall biz o bölümü çoktan geçmiştik olayı. *
"google olmasaydı da kutlar mıydı acaba?" sorusunun oluşmasına neden olmuştur...