bugün

imzamı atar, tatmin edici adımlar beklerim.
Gecenin en güzel sorusu..
Kendisi evet evet evet demekle meşgul zaar .
imzamı atar, tatmin edici adımlar beklemem.
herhangi bir adımın atılmayacağını biliyoruz.
leylekler tarafından geldiğine inanan kesimin beyanı. sivaslı mısınız hepiniz ?
Bazı günler kutsal üçlüyü görmekten gınalAr geliyor, yönetimin de pek bir şey yapacağını düşünmüyorum malum, kişiye yönelik bi saldırı yok ki zaten bunun arkasına sığınıyorlar. Kadın ve erkek genellemesinin bireylere yönelik olduğunu düşünmek(!) istemiyorlar.

Kalite?
Ben şahsen beklemiyorum ki çok üzülerek yazıyorum ama canım memelerim vakasından sonra daha ne beklenenilir ki?

Yazar alımlarındaki kriter(!) belli.
Silik yese bile başka mahlayla geri gelmek kolay...

Sonuç olarak kendi kafana göre takılmak en iyisi. Dünya kurtarılmıyor burda. Gönül ister ki o konular da konusulsun ama hakaret olmasın. E o da seviye ister zeka ister ki onların sayıları da bir elin parmaklarını geçmez.
Bir serzeniş.
Sayın yazar arkadaşım mataas artılamak yerine sorunları dile getirmemizi istemiş o halde konuyu açalım..

Bir çoğumuzun hayatta bir çok sorumluluğu var.. Kimimiz tüm gün bir çok stresli karar alan yönetici, kimimiz hayat kavgasında emekçi, kimimiz anne, kimimiz tüm gün Yoğun ders programından bunalan öğrenci.. Kimimiz de bunların hepsi.. Bazen kafamızı dağıtmak, bazen gündemden geri kalmadan olaylara mizahla harmanlanmış farklı pencerelerden bakışı görmek, kimimiz yalnızlığa deva.. Bir şekilde buradayız.. Aslında yaşantımıza olumlu bir dokunuşa vesile paylaşımlar bekliyoruz ancak açılan başlıkların içeriği, o başlıklar altında; kadına, kadın mesleklerine, zekasına, fiziksel özelliklerine ilişkin yorumlar, ilginç görseller daha çok stres kaynağı olmakta..

Bedensel ve zihinsel gelişimini henüz tamamlamamış birçok adölesana kötü örnek olabilecek yargılar, davranış kalıpları ısrarla enjekte edilmekte..

Evet gülelim, toplumsal olarak gülümsemeye ihtiyacımız var.. Ama bunu kızların memeleri, sözlük erkeklerinin popoları üzerinden yapmak herkesi aynı şekilde eğlendirmiyor ve bir kontrol mekanizması gerekliliği ortada..

Gençliğe, gençliğin zekasına, vizyonuna, sahip çıktığı değerlere ve mizah anlayışının kalitesine duymak istediğim hayranlığın, geleceğe umutla bakma ihtiyacımdan kaynaklandığını belirtir; güzel gelişmeler beklentisi ve inancıyla genç yazar arkadaşlarıma sevgilerimi sunarım..
Eksileyenler gece 00.00 dan sonra çıkan Jhonny Sinsler.
cinsellik hayatin bir parcasi. basligi acan dingili leylekler getirdiyse bilemem tabi.
400 entry'si bile yok adam cinsel basliklardan dert yaniyor.
sen kimsin birader ? burada daha kidemli yazarlar varken senin gibi bir dunku b.ka ne oluyor?
begenmezsen siktir ol git. yapacagin primi s.keyim.
yav bu modlar keyifmi alıyor bu başlıklardan diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. alıyorsunuz biliyorum
cinsellik hayatin gercegi diye sen anana babana 31 cektigini soyluyor musun kardesim bu ne ayiptir ya! cidden gina geldi am got meme am got meme sozluk kizlari soyle erotik boyle fantezik ulan sanki orospu buldular da sikicekler yavsaklar. ayri bir sivilce basliginda masturbasyon yapmalarini diliyorum.
Vallahi ben Sözlüğü böyle güzel başlıklar olur bir çok şey öğrenirim yorum yaparım yani hani sözlük hani bi üniversite adıyla bi de bu sözlük... yok arkadaş "kankayla sevişme" , "en güzel meme" , " tarladan gelip bilmem ne yapma..." ve bin tane malca başlık. Ve hepiniz biliyorsunuz her gün her gün her gün böyle... 38 günlük bebeğe tecavüz edilmiş, dolar uçmuş, ülke referanduma gidiyor bizim sorunumuz tarla sonrası sex olmamalı. Hiç umut yok mu gençlikte?
Ben hala güveniyorum gençliğe, iyi yönlendirilir ve desteklenirse toparlanır arkadaşlar.. Yani öyle sanıyorum.. Umarım... Yani inşallah.. Başka şansımız yok çünkü.
Ben uplarim cunku haklisin.

Evet zall soz sizde.
(bkz: sözlüğe su basmak)