bugün

(bkz: ahtapotlar)
(bkz: anason)
(bkz: ah çikolata)
ve tabii ki:
(bkz: hipokondriyak)
Tabi ki anason dur.
Bana her gun sonbahar.
anason.

akustik versiyonu,

http://www.youtube.com/watch?v=BCJJyw6pnQo
Tabi ki anason.
hepsi birbirinden güzeldir zaten en kötü olanının bile gideri var o derece *. yinede isim vermek gerekirse yüzük, bilemedim ve ben ne yangınlar gördüm diyebilirim.
gidiyorum.
anason.
(bkz: ahtapotlar)
(bkz: anlıyorsun)
(bkz: hipokondriyak) gibi şarkılar varken neden sik gibi şarkıların yazıldığına anlam veremediğim anket.
(bkz: Gidiyorum yolcu et)
yüzüktür. bu arada ne zamandır yazmamışım sözlükte onu farkettim.
Ben ne yangınlar gördüm şarkısıdir. Beni ağlatmışlığı vardır.

Gidiyorum yolcu et ve anason da çok iyi. Bilemedim şimdi.
"Yüzük" şarkısı dinlenilebilir, hoş bir şarkıdır.
biraz uyu favorim.
ben ne yangınlar gördüm. en sevdiğim. lan aklıma geldi şimdi bi de sigara yakayım
veda busesini de güzel seslendirmişlerdir.

ben ne yangınlar gördüm, Her Gün Sonbahar, yüzük... bütün şarkıları güzel işte .

edit: kavga çıkmayan ender başlıklardan olmuş. çıkıp kimse zakkum dinleyen aptaldır filan dememiş hayret.
hepsi.
zakkumu daha ilk albümleri çıkmadan önce dinlemiştim ve en favori grubum oldular. tüm şarkıları güzel bana göre ama ilk albümden bu zamana kadar tarzları çok değişti. her ne kadar şimdiki parçaları da çok güzel olsa da bana göre ilk albümün tadı başka. şimdikeler bizim aşina olduğumuz tarzda ama ilk yaptıkları çok farklıydı.
kiminiz.

--spoiler--
kiminiz sevdiniz beni içime sığmadı için, sonra tuttunuz elimden bırakıp acıtmak için"
--spoiler--
kötüsü var mı ki sorusunu akla getiren entry.
Ben Ne Yangınlar Gördüm ve Gidiyorum Yolcu Et'tir benim için..
çok net gidiyorum yolcu et.
bunun kararı verilemez amk , en az 5 tane hepsi birbirinden mükemmel parçası var ki bunlar sadece son 1-2 yılda çıkardıkları , daha eskiye inersek 1.sıraya 10 tane şarkı yazmamız gerekir , hangisini seçsen ötekine haksızlık aq.
gökyüzünde dir efenim.
konu zakkum olunca pek şarkı ayırt etmem. duygu olarak ahtapotlar muhteşem. ama hipokondriyak dinlediğim bütün şarkılar içinde benzersizdir.
Çok net ahtapotlar olan parçadır. Bir gece ansızın kafanızda melodisi çalmaya başlar anılarınızı depreştirir.