bugün

zafer ailemizin gazozudur.
niğde gazozu ise niğde gazozudur.

ikisinin de yeri ayrıdır. severiz sayarız.*
niğde gazozuna ve niğde gazozu sevenlere ayıp olmasın ama zafer gazozumuzun özellikle eski zafer diye bahsedilen yeşil şişedeki zafer gazozumuzun alacağı karşılaştırma.

edit:şişeden kasıt plastik şişe. yeşil olur. marketinizden ısrarla isteyiniz.
niğde gazozu siker atar.
(bkz: denizli) zafer gazazun her türlü kazanacagı kapışmadır.
Bağlar gazozunun ikisini de öpeceği versus.
ikisi de bir oylat gazozu değildir.
zafer gazoz içenler için diğer gazozların hepsi belediye gazozu gibidir. bir gün çok hararetlendim kessin diye gazoz alayım dedim zafer bulamadım niğde gazozu almak zorunda kalmıştım, o neydi öyle ya havale geçiriyim daha iyi!!
zafer gazoz'un her türlü niğde'nin eline vereceği karşılaştırmadır.

bakın zafer diyoruz ama gidip de yeni zafer almayın. Bu genelde kahvelerde satılan kocaman battal boy beyaz şişe eski retro tasarımlı bir şişe göreceksiniz işte ondan alın ve buz gibi olsun.
(bkz: denizli tozu kızı horozu zirvesi)
zafer gazozun rahatça kazanacağı karşılaştır hatta bence zafer gazozun üstüne gazoz yok yani içenleri bir çoğuda benim gibi düşünür zaten.
Bir denizliliye fikrinin kesinlikle sorulmaması gereken karşılaştırma.
yeni nesil bilmez 80' li yıllarda, ekmek fabrikası gibi her mahallede bir gazoz fabrikası bulunurdu. zafer ve niğde gazozları daha köklü olup hala ayakta kalabilmiş fabrikalardır. o dönemlerdeki her gazozun ayrı bir tadı, o dönemin çocuklarında ayrı bir yeri vardır. benim için de en iyi gazoz cem gazozları. ama o artık yok.
Favorım nıgdedır herkeste bilmez öyle bende bılmezdım ama kendim kesfettım arkadslara dediğimde o nasıl bir şey normal gazoz mu demişlerdi iyi ki ağaçta mı yetişiyor diye sormamıslardi.
zafer gazozun her türlü alacağı karşılaştırma.
zafer siker.
ankara gazozu alır.

dikkat: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz.
ikiside bir neşe gazoz değildir.
mevsim gazozu basar geçer, rakip tanımaz.
niğde gazozu'nun hunharca alacağı karşılaşma. zafer gazoz ne lan? gazozu falan olsa anlarım da gazoz ne olum?
iki ezik gazozun karşılaştırılmasıdır.
zaferin yerden yere vuracağı versustur.
ille de zafer.
ikisi de candır.
Çamlıca ikisinide tokatlar.
ankara gazozu alır.