bugün

gülben ergen e evlenme teklif etmiş alaycı bir tavırla cevap almıştı, ne zaman aklıma gelse bu adam, hep derim gülben ergen kibarca teşekkür edip reddetseydi ya diye... morgülü görünce bu aklımdan çıkmıyor işte halbuki bana neyse.
apaçidir, programa güneş gözlüğü ile katılır, bu da yetmez şınav çeker ama iyidir, bizdendir, yılmaz morgül candır..
dudağına yumruk yemiş veya silikon taktırmış şarkıcı. derdin neydi lan?
an itibariyle disko kralının konuğu olan sanatçı
an itibariyle disko kralında ne kadar sevapsever bir çocuk olduğunu açıklamaktadır..yahu bunun gizlisi makbul değil midir?
bir takim estetiklerle suratini kaydirmayi basaran kuçuk çogunluktan birtanesi. bu suratla birde yardim mardim çoluk çocuk kimsesizlerden bahsediyor. tipe gore yargila olayina girmiyorum ama bari ciddi bir suratin olaydi photoshopsuz bir vucuda sahip olaydin be yilmazim be.
ameliyatla gözlerine gözlük monte ettiren kişi.hayır başka müsait yerlerin var ne gereği vardı gözlere.*
tiksindirir.
hay popüler kültürünüzü sikeyimdir.
senin mp3'üne korsan diyenin ta amına koyayımdır! asıl korsan sensin lan! 'dır

bilmem kaç yardım kuruluşunun bilmem kaç çocuğuna bıdı bıdı..
bi siktir git çay koy
(bkz: sosyal mesaj mixtape)
Yılmaz Morgül'ün gençliğe hitabesi an itibariyle başlamıştır...
gözlüğünü çıkardığı an yerimden sıçradım. Allahım yardımcısı olsun, küçük yılmaz noldu sana?
ıhı gözleri de dolmaya başladı.Ağlar bu şimdi.
biri şuna kaynak gözlügü versin,görünmesi sıfatı.
yahu gözlügü çıkarınca saçmalaya başladı.
(bkz: bir taşla iki kuş vurmak)
an itibariyle durmuyor.

(bkz: durduramıyoruz)
yeni nesil nihat doğan mı diyem ne diyem...
Ne zaman agliyacak diye merakla beklediğim. Estetikleri, makyajı ile kahkahalara boğan ve sürekli mesaj verme cabası icinde olan bünye.
korktum la resmen. yanlış anlaşılmasın kesinlikle de özürlü gibi olmuş resmen ya, nereye baktığı belli olmuyor, jest mimik desen kaymış. ant verdim o gözlüğü çıkarmasın bir daha ya, hele bir gece programında asla!
ıslık çalıyor ama niye ses çıkmıyor dedim önceleri. sonradan anladım ki botox yaptırmış yiğidim.
türkiye'deki en gereksiz insanlardan biri olduğunu kanıtlamaktadır an itibari ile.
(bkz: yazık la)
kendisinin son halini gördükten sonra neden insanların ona karşı ikiyüzlü davrandığını çok iyi anladığım zevat-ı muhterem!
gece gece disko kralı'nda son derece gereksiz bir çıkış yapmış olan frp karakteri. eh elalemin haketmediği abartılı paraları kazanmasından hiç kimse memnun değil ama arkadaş pardon da senin hayatın boyunca yaptığın en büyük icraatın nedir de porsche'ye binen adamlara "onların var benim niye yok?" şeklinde çemkirirsin? şehit edebiyatı falan, onlar da bayatladı. geçiniz...
gözlere sürme, kaşlar alık ve dudaklar yaptırılmış (adam silikonlu ya) sonra çık televizyona vay asgari ücret, vay şehitler...
programa zorla gelmiş cünkü şehitlerimiz varmış ve bunun hemen sonrasında bir şarkı söyleyelim, eğlenelim, moralimiz yerine gelsin diyen adam olmayan adamdır.
kendisi arabalarla gezip, villalarda yaşamıyormuş, kirada kalıyormuş cünkü o duyarlı imiş. ama dudakları yaptırıyor. evi, arabası olanlara camuru atmayı biliyor. para kazanamıyor diye saçmalıyor. senin konserine kim gelir, senin cdni alır?
nihay doğan'ı gördüm adamda sadece dudaklar farklı...
sürekli kendi reklamını yapmaya çalışan, samimiyetsiz kişilik.
gözünde gözlükle şınav çekip, "içim kan ağlıyor" diyenide ilk kez görüyorum.
reytingi yüksek olan mimiksiz adam.