bugün

fiziki özellikleri, tavırları yüzünden itin götüne sokulan sanatçı.mâlum programda sinir buhranı geçirip -türkiye'nin en iyi erkek ses'i benim! diyip ağlaması bir çok platformda testis konusu olumuştur; fakat müzik kulağı olan her insan, kendisinin ne kadar kaliteli bir sese sahip olduğunu bileceklerdr.biraz iddialı bir yorum olacak; ama türk musiki tarihinde bu adamın üstüne ses yoktur.ne, ne münip utandı,ne erol sayın, ne zekai tunca... hatta zeki müren bile bu listeye dahil edilebilir.fazla duygusal ve yaşam yorgunu olmasından mütevellit yer yer freak intibası uyandırsa da on numara bir karaktere sahiptir.kendisine karşı derin bir sevgi beslemekteyim(bkz: on yargilari parcalamak atomu parcalamaktan daha zordur)
ağlak insan.
Dünyanın en seksi erkeği. * *
zamanında gülben ergen'e evlenme teklif eden, kabul etmeyince de çıldıran adam.
yıllardır bir şekilde televizyonlarda gezinen simalardan.
bir dernek organizasyonunda yanimda oturup, tam acaba aglayacakmi yine diye dusunurken, odul verilecegi anons edilince gozyaslarina bogulup, beni hakkinda bir kez daha hakli cikaran guzide sanatcimiz.
içerik bulunamadı.
askerlere hiç bir ücret talep etmeden moral gecelerinde sahneye çıkarak destek veren bu konuda benden takdir toplayan lakin ağlaklığı ve acayip uhreviyata kendini kaptırması ve mezarlıklarda huzur buluyorum açıklaması ile beni benden alan şahsiyet.
görünüşünü değiştirmiş sanat erbabı. artık efemine değil bildiğin maço. dünya şampiyonu avustralyalı yüzücüler gibin olmuş. lan sen naptın yılmaz, naptın?!

http://m.friendfeed-media...4af18255e1c83352c5ca54f61
çoğu profesyonel vücutçunun sahip olmadığı 8 pack'e sahip olan kişidir.

yada;

(bkz: photoshop)
an itibariyle disko kralı' nda konuk olarak güneş gözlükleriyle oturan angut kişisi.
alt dudağı ve çenesi konuşurken kıpırdamayan kişi. ne yaptırmış oraya o yahu?
an itibariyle okan bayülgenin fena halde sardığı tipsizlik abidesi.
okan bayülgen in tabiriyle "yılmız mırgıl".
(bkz: ylmzmrgl)
Salim'in paralel evrende 20 yıl yaşlanmış hali gibi durmaktadır.
Yeni imajı ve birbirinden çarpıcı olay yaratan şok pozları ile *james bond u andıran şahsiyet.
botox yaptırmış hissiyatı veren kişi. bir gariplik var yüzünde.
dudaklarına nolmuş bu adamın. botox kokusu aldım. allahım sana geliyorum dedim. kendimi intihar edicem yılmaz morgülü bu halde gördükten sonra.
gitgide korkunçlaşan kişidir.
şınav çekemeyen artist.
gece yatmadan önce şınav çektiğini sanan sanatçı...
2010 model apaçilerin tanrısı.
sesi güzel kendisi çirkin ve de dengesiz. hayır bir insan elinde olmayan nedenlerden dolayı çirkin olabilir, ona bişey diyemen ama bu tipiyle oynuyor sürekli. eşikten beşikten uzak..
içine bülent ersoyun kaçtığını düşündüğüm sanatçı, garip olan bülent ersoyun yılmaz morgüle nasıl girdiği.
(bkz: ağzının ortasına çakılası ünlüler)
ilahi remixleri ile göz dolduran şarkıcı.

(bkz: ne güzelsin allah)