bugün

fethullah gülen'le akrabalığı olup olmadığı merak edilen zat.
bildiğin deli.
"yes no, yes no, yes no, yes no, deli olduk loo" dizelerinin sahibi. ingilizcesiden ötürü eurovision için adı geçmektedir.
''musikide herkes iki yüzlü,on yıldır hep efendi yılmaz hep alçak gönüllü yılmaz,efendi oldukça herkes eziyor beni,söylüyorum en büyük üstadlara danışsınlar türkiyenin en büyük erkek sesi benim''
demiş ve kendini ekranda ağlaya ağlaya paralamış saçı ve çüküyle problemi olan şarkıcı.
kendisi gay olmamakla beraber cok mütevazi bir insandir. Arkadasimin dedesinden san dersi almistir, üstad vefat ettigi halde yilda en az bir kez canakkaleyi ziyaret eder. Ve her canakkale ziyaretini cahide sultana gidip dua etmek ile sonlandirir.
ağlamasına dayanılamayan adam. yanlış anlaşılmasın ayyy kıyamam yaaa tarzında değildir bu dayanamamak. adam ağlayınca çok kötü bir görüntü ortaya çıkmaktadır. boyun damarları pörtler bunu alın damarları takip eder. arada bir ben böyleyim diye haykırır. hoş bir görüntü olmaz.
ben türkiye nin jennifer lopez' iyim demişti.
recep bülbülses kadar güzel sesi olmamasına rağmen sanatçı sıfatıyla ortalıkta gezinen şahıs.
gazanfer özcan'ın ölümü ile hastane önünde boy göstermiştir kendileri. baba olarak sevdiğim biri zart zurt diye de demeç vermiştir kameralara. bi siktirin gidin bu ülkeden bari sanatçıları rahat bırakın cümleleri geldi ağzıma, dedim. entry patlamasın diye diğer dediklerimi yazmayacağım.*
saç modeli ve televizyonda ağlamasıyla birlikte elinden şekeri alınmış çocuğu andıran insandır.
şimdi disko kralı'n da görünce "türkiye'nin michael jackson'u" olduğuna kanaat getirdiğim zat. ya da zart.
şarkı söylerken boynunda ve yüzünde ortaya çıkan damarlarla ve yaptırdığı botox ameliyatları ile iyiden iyiye tanımlanamayan bir yaratık olma yolunda emin adımlarla yürüyen kişi.
mor oldugu dogrulanan sanatcimsi.
ekran kirliliginden baska bir sey degil.

(bkz: hanim kumandayi getir)
an itibariyle sesini güçlü göstereceğim diye güzelim "istanbul istanbul olalı" şarkısını mahvetmiş şarkıcı. suç bendeki şarkının müziğini duyduğum an "ah ulan şarkıya bak be" dedim, heveslendim. *
bak yine yaptı. aaaaaaaaaa diye uzatma kardeşim şunu.
disco kralının konuğu olan şarkıcıdır. yeni imajıyla şaşırtmıştır fakat yazar kişisi gözlerini kapatınca pakize sudanın konuk olduğu hissine kapılmaktadır.
grup vitamin'in üfürükten teyyare şarkısının klibinde kendisine ayar verilmiş kişi. hangi şarkıları mı ? elveda istanbula ve geceler.
tipi bir kenara koyulduğunda, kötü bir sesi olmayan sanatçı. *
ağlamaktan göz pınarları kuruyan insan kişisi.

ailecek gülüyoruz lan, valla. *
bir stand up misali izlenmesi gereken kişidir. şahsen ben, ne zaman kendisinin bir programa katıldığını öğrensem * * * açarım hemen televizyonu, katıla katıla gülerim.

(bkz: cmylmz)
(bkz: ylmzmrgl)
(bkz: ota boka aglayan insan). kesinlikle bu tanıma uyar.
bu sabah katıldığı programda yüzünde bir takım gariplikler sezdiğim yani sanki kaşı gözü dudağı botokslanmış gibi bir hali vardı ve ne şaşırtıcıdır ki yine musikideki vefasızlıktan şikayet ediyordu.
ağlak. bir örnek için;

http://www.youtube.com/watch?v=xJi7ZrYcFU4&feature=related * *
hep kendisi gibi ağlamak istediğim kişidir.
değeri verilmeyen tsm sanatçısı..
ses olarak zeki müren den sonra geliyor gözümde..
simit sattığı zamanlarda olmuştur..
sabri ile birlikte aynı berbere giden insan. bu ikisinin bir de benim saç modelim yok türkiye' de.