bugün

en son bi kanalda fatih ürek e "bende jeep istiyorum ,fatiiiih" diye bağırmıştı.tabii fatih ürek kapıları ve camları kapatıp gazladı arabasıynan recep beyde arkasından bakakaldı. *
yeşilçam da "sana film yapacağız" vaadiyle kandırılıp tecavüze uğradığını söyleyen sanatçı aday adayı..
(bkz: meşhur olmak istiyorum)
bu sabah kanal d'deki dobra dobra adlı programda şovun kralını yapan zat. kendisinin de dediği gibi şu an televizyonlarda program yapan hiç kimseden eksiği yoktur, fazlası vardır. düzgün bir yapımcı firma ve iyi bir yönetmenle çalıştığı zaman okan bayülgen'in tahtını sallar hale gelebilir.

recep bülbülses'e güveniyorum. koçum benim, güzel insan.
bu kadar 'ne yapması gerektiğini bilen' ama hala istediği 'şöhreti' nasıl kazanamadığını anlayamadığım adam. sabahki dobra dobra programında resmen 'nasıl reyting alınır' dersi verdi adam.
çoğu siyasetçi gibi kıvırtkan bir insandır.bazen akıllı gibi ,bazen deli gibi görünür,ne dediğinden bir bok anlamazsınız,şarkıda söyler kendince,allah kimsenin aklını almasın efenim.
ajdarın idolü.
ajdar ın şu anki pozisyonundan çok daha fazlasını hak etmiş, yapımcıların bir türlü baba şevkatiyle yaklaşmadığı gönüllerin starıdır.
fatih ürek'ten hiç bir eksiği olmayan (sesi daha kaliteli hatta, dansını bilmiyorum) kaderin milimetrik hatası sonucu stüdyo yerine sokakta yatıp kalkan bir tutunamayan. *
zamaninda oynadigi top rolu ve partnerinin kendisini severken sarfettigi "gelincigim" lafiyla hafizalarda yer etmistir ilkin..

http://www.youtube.com/watch?v=_KUoJpePqug
tüm seslendirmelerini bülent ersoy tadında yapan, nabza göre şerbet insanı.

galatasaraylı futbolcu görür, koşup boynuna sarılır ve şunu yapar;

+ cimbom galatasaray, galatasaray şampiyon..

tarkan' ı görür;

+ dudu dudu dilleri lıkır lıkır içmeli ..

seda sayan' ı görür;

+ seda abla beni de tanıyın artık, neden selam vermiyorsunuz ..

tv programlarında ''beni keşfedin artık, yapımcılar sizlere sesleniyorum'' der, acından ölüyormuş havası vermek için kuru ekmek yiyip kameraya bakar ve şarkı söyler.

bir de derler ki bu adamın birden fazla evi varmış ..

günahı boynuna ama böyle bir adam işte ..
taksim'de bir sinema salonunun kafeteryasında poğaça yerken rastlayabileceğimiz fantastik türk kahramanı. o kadar büyük sanatçıdır ki kendisi halkın arasına inip, poğaça yiyip, yanında çay içebilecek kadar halkın sanatçısıdır. baktım bir tane koruması bile yoktu.
iStiklal Caddesi'nde kendisine yöneltilen "Aysun Kayacı'nın benim oyum çobanla eşit olamaz" açıklaması hakkında ne düşündüğü sorusuna "kendisini bir sanatçı olarak, REcep Bülbülses olarak kınıyorum" yanıtını veren ve "kendine gel Aysun kendine gel" diyerek gözlerini kısıp sinirli bir şekilde kameraya doğru yaklaşan ve içine odaklanan şahıs.
(bkz: recep ibibik)
efsane film suçlu gençlikte hayatının rolünü oynamıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=F615nOBagPA
ben (bkz: ben üşüdüm) ben üşüdüm
ben üşüttüüüüğğğüüm
şeklinde şarkısı vardır.
vakt-i zamanında (bkz: zumray dugun salonu)'nun zengin kesime hitap eden sarkıcısı,suan itibariyle laik oldugu yerde olamadıgını dusundugum bulbul sesli zat.
+18 olan recep ibibik filminin sahibi. * işkence olarak bir kişiye izletildiği taktirde, izleyen kişinin beynin de geri dönüşü olmayan hasarlara neden olacak filmin sahibidir. *
gençliğin idölü, modern toplumun sokaklarda yatan "decadance" karakteri. tutunamayanlar'ın olric'i. zamanında mustafa sandal ve küçük emrah'ın kendisinden şarkı istemişliği vardır. kalabalıkların yalnız insanı, hemen ufak bir insan birikintisinde olsa soyunacağı tutan insan. galatasaray uefa kupasını aldığı dönemde her galibiyet sonrası farklı bir türevde pozluk görüntüleri ile ortaya çıkarak leopar desenli iç çamaşırı ile ekranların karşısına geçip picasso'nun yedi versiyonlu minatormachy tablosuna rakip olacak pozlar vermiştir.damasco bitki desenli koltuklarda oturarak otel lobilerinde şarkıcılara yalvarırken de sık sık tesadüf ederiz.

(bkz: mustafa abiiii bana bi sarki vercen dimi abiii)
(bkz: hepsinden büyük sanatçıyım)(vurgu hepsinden kelimesindeki hep'dedir.)
yamulmuyor isem galatasaray'ın avrupa'da kazandığı bir maçın sonunda kutlamalarda bulunan vatandaşlara bir kameranın yaklaştığını görünce sırf kameranın ilgisini çekip televizyona çıkabilmek için kendisini buz gibi havaya aldırmadan içi su dolu bir havuza atıp şarkı söylemeye başlayan çakma fatih ürek. sesi de fena değil bu arada. bu konuda kendisinin eline su dökemeyecek bir tır dolusu şaklabanın albumu olduğu halde bu abimizin hala albumu yok. recep abi okuyorsan bak sana burada söz veriyorum, bir gün bir şekilde voleyi vurabilirsem and olsun sana bir album çıkarttıracam. gözün açık göçüp gitmeyeceksin bu dünyadan.
garibin biri.
iliğine kadar gariban, tutunamayan...
şöhret ve sanat aşkı için engebeli yollardan geçmiş bir gelincik.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1507/recep-bulbulses-gelincik-rolunde-18
FiiLi ehliyeti olmayan, meşhur olma sevdasına aklını yitirmiş şarkıcı.
çoğu şarkıcıdan iyi bir sese sahip olmasına rağmen şöhreti bir türlü yakalayamamış olan yeşilçam oyuncusu ve şarkıcı.
bence recep bülbülses'in şöhret yolculuğu turiste uzatılan ve bir türlü yakalanamayan maraş dondurması külahı gibidir.keşke bir gün yakalayabilse...