türkiye - hırvatistan euro 2008 , çeyrek final maçı (20.06.2008) tarih bu maçı unutmayacak.
(bkz: 7 ekim 2012 adana demirspor adanaspor).
31 ağustos 2006 litvanya türkiye basketbol maçıdır. 2006 dünya basketbol şampiyonasının 5.lik maçı olduğu için çok önemli bi maç sayılmasa da ender arslanın attığı üçlükten sonra "75-75" diye haykırarak mikrofonu deviren murat kosovanın sesi hala kulaklarımdadır.
(bkz: 6 kasım 2002)
(bkz: tarihi sikiş)
30 ekim 2012 arsenal ile reading arasında oynanan ilk yarısını 4-0 reading'in üstün kapadığı , sonucun ise 7-5 arsenal üstünlüğü ile bittiği maç.
5-4 barcelona üstünlüğüyle biten deportivo-barcelona maçı
galatasaray-cluj arasında aslentepe türk telekom spor kompleksi'de oynanan tarafların 1-1 berabere kaldıkları su topu maçı.
Fenerbahçenin Galatsaray karşısında 3-0 dan, 4-3 e getirdiği maç. 1988-1989 türkiye kupası...

http://www.youtube.com/watch?v=lSWaAqv083M..
1989 galatasaray 3 - fenerbahçe 4
2000 arsenal galatasaray
2008 sevilla fenerbahçe
*
Takım tutmayan Galatasaray sempatizanı bir baba ve hasta derecede fenerli olan bir dayının olduğu ankaradaki bir evde büyüdüm. Dayım üniversite sınavlarına biz de hazırlanıyordu. Bir gün fenerli bir gün cimbomlu idim. ta ki babam üst üste beni ankarada gs fb ve beşiktaş maçlarına götürene kadar. çevremde bir tane beşiktaşlı yokken ben ankaragücü maçındaki o taraftarı gördükten sonra bir Allahın kulu sonrasında beni Beşiktaştan vazgeçiremedi, üstelik 1-0 yenilmiştik, Zalad bacakarasından yemişti, bir o maç unutulmazdır benim için bir de Kadıköydeki 4-3lük maç, adrenalin patlamasından sabaha kadar uyuyamamıştım.
(bkz: 30 ekim 2012 reading arsenal maçı)
eski Galatasaray- mancherter unt. Maçı.
(bkz: 15 haziran 2008 türkiye çek cumhuriyeti maçı)
1999-2000 yılı şampiyonlar ligi finali. mario basler ile öne geçen münih öndeyken ilerleyen dakikalarda 2 topu direğe nişanlar. biri c.janckerin şutuydu diğerini hatırlamıyorum. 90+ lara gelindiğinde önce teddy sheeringamla kornerden gol gelir. durum eşitlenmiştir. maç 1-1. aynı dakka içinde bir koner ve sonrasında tabi ki sahneye ole gunna solskjaer çıkar. son dakika 2 gol ve kupa m.united'ın. evet çok yıllarca hafızadan silinmeyecek bi maçtır. zira 8-9 yaşlarında izlemiş olsam da hala unutamadım.
benim için liverpool 3-3 milan ve az alkmaar 2-2 heracles kesinlikle.

sebebine gelince 1 oynadığım liverpool maçı 3-0 dan 3-3 oldu ve o zamanın parasıyla 5.700 lira gitti. az maçında ise sırf kuponda maç sayısı dolsun diye az yazmıştım. ama o lavuklarda 90+4 te sonuncu durumda olan heraclesten daha doğrusu 34 yaşındaki kalecisinden gol yemişti. o gol olunca çıkan top döndükçe dellenmiştim. şaka gibiydi ama * neyse onda da 600 lira buharlaşmıştı.

türkiye-çek cumhuriyeti maçına canlıdan oynamıştım sırf totem olsun diye 10 liralık. onuda unutmuyorum.
Fenerbahçe: 6 Galatasaray: 0
Beşiktaş: 4 Fenerbahçe: 3
fenerbahçe 2 - 2 galatasaray. baros'un 90+'da direkte patlayan topu.
fenerbahçe - chelsea.

deiviiid allahım gole bak.
Sigma olomouc - Fenerbahçe, Liverpool - Beşiktaş, Galatasaray - Arsenal maçlarıdır.
17 nisan 2005 fenerbahce Beşiktaş maçı.
6 kasım 2002 fenerbahçe - galatasaray maçı unutulmayacak bir maçtır.