bugün

yükseleni balık olan ikizler burcu erkeğinin hayatı boyunca aradığı kadındır.
adamı sikip atar, bu kadarını diyeyim.
hava üstü havadır. (bkz: rüzgarın kızı)*
dışarıya ikizler karakterini samimi olduğu insanlara da kovalığını yaşatan kadındır.
çift kişilik moduna geçmiştir. hakkından ancak bir kova erkeği gelir.

kovayım. erkeğim. eee? hadiii...
(bkz: buradayım)

edit: eksileyen iki arkadaş gelsin, kova burcuyla ne alıp veremediği varmış bir anlatsın bakalım.
(bkz: baş belası)
ikizler erkeğiyle çok iyi anlaşan kadındır.
(bkz: ben)
Su kova burcu kadını önyargınızdan vazgeçin lütfen.
marjinaldir , kararsızdır , ruh hastasıdır. (bkz: kendimden bahsetmeyi hiç sevmem)
koç , ikizler erkekleriyle kanka olur. aslan burcuyla ya tam anlaşır ya da birbirlerinden nefret ederler. akrep erkekleriyle zıtların çekimini yaşar diye sallayabilirim.
Sizler Kova burcunun neseli, hareketli, zeki, degisken yapili Insanisiniz. Ilginç konusmala­rinizla dikkat çeker, degisiklik pesinde yeteneklerinizi ve za­maninizi harcarsiniz. Zekâ ve mantiginizdan yararlanarak, sabirli çalismalariniz sonucunda çok basarili olabilir, istedi­giniz paraya kavusabilirsiniz.
Yetenekleriniz sayesinde birden fazla meslege sahip olabi­lirsiniz, özellikle basin - yayin, edebiyat, halkla iliskiler, reklâmcilik, turizm, ticaret ve ekonomi dallarinda basarili olabi­lirsiniz. Arastirmaci yapiniz bilim alaninda basarili olmani­za yardim edecektir. Hukuk dallari ile de Ilgilenebilirsiniz.
Ask konusunda havaisiniz. Birden begeniyor, âsik oldugu­nuzu saniyor, bir süre sonra ise bikiyor ayriliyorsunuz. Ha­yatinizda birden fazla evlilik ve iliski söz konusu... Durulma­niz zaman alacaktir. Siz zeki, neseli, disa dönük, yeniliklere ayak uydurabilen biri ile mutlu olursunuz. Hareketli ve neseli Yaylar, sevgi dolu Teraziler ilginizi çekebilir.(alıntı yaptım.iyi genellemişler)

(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: bu devirde burçlara inanan insanın ıq seviyesi)
güncel Önemli Başlıklar