bugün

Yüksek sosyetede kişileri ilginç yapan maskedir, maskenin arkasındaki gerçek değil.
(bkz: jet sosyete)
üst modelim çıkmış lan.
(bkz: ikoncan)
türk filmlerinde, genellikle kayhan yıldızoğlu'nun fular takarak mensup olduğunu ispatlamaya çalıştığı toplum.
(bkz: jet sosyete)
yine mi zengin kız fakir oğlan yeter artık bıktırdınız aşktan meşkten. gene de çok tutacağı kanaatindeyim.
Kız güzel oğlan yakışıklı hikaye boktan. Merhaba yaz merhaba boktan aşk dizisi.
ikincil rollerin aranan yüzleri başrolde...
Yani baştan bitik.
Entry sayısına bakılacak olursa sözlük bireyleri biraz fakir ellehem ki.

Böyle olmaz kardolar.
görsel
bırakın şişirilmiş saçma sapan dizileri izleyin şu güzelim filmi, dinleyin müzikleri, kulaklarınız ne işe yaradığını fark etsin, ruhunuz benliğine kavuşsun.
Kara sevda dizisinden sonra başımıza musallat olmuş ergen dizisi. Umarım kısa zamanda biter.
2015 yapımı high society isimli kore dizisinin çakması.diziyi izlemeden sadece reklamından fark ettim.birebir aynı.bol klişeler.
Ece krakteri tam bi idiot. Oyuncu kesinlikle oynayamiyor. Bu kadar basit duz bir karakter ama onun sahneleri sikiyor.
Seneryo gereği kızların güzel erkeklerin yakışıklı olması gerekiyor sanırım.

Ama zerrece değiller.

Hayır başrol iyi hoş da,
hani öyle bi abartiyolar ki o rolü:
hani neredeyse sadece kıvanç kurtarır.
Gereksiz.
Cansu'nun o kadar iğrenç bi giyim tarzı var ki aklımı çıldırıcam ya.
Çok güzel eğlenceli bi dizi.............
klasik esas oğlan esas kızlı Türk dizisi.izlemedim ama bir dizi Türk dizisiyse yüzde 90ı böyledir zaten.
Aşırı gereksiz ve saçma bir dizi.
Ben senin neyinim Süreyya adını koy diyerek şaşırtmış bir herif barındıran dizi. Ben şok. Ne güzel nan. Çoromantik*
bildiğin zaman kaybı.
Ay yapım a ait olan bir dizi. Kuzey güney ve medcezirin yerini tutamaz.
2 hafta sonra yayından kaldırılacağı açıklanan melankolik dizi. bünyesindeki büyük oyuncular da kurtaramadılar haliyle.

(bkz: Zuhal Olcay)
(bkz: Hakkı Erkök)
(bkz: Taner Barlas)
(bkz: Aliye Uzunatağan)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar