bugün

ihsan varol'un hazırlayıp sunduğu kelime oyunu isimli yarışmada bir daha kırılması güç olan rekora imza atan kişidir. takdir edilmesi gereken şahıstır. http://video.milliyet.com...rekoru--svAUPJguEnF2.html
bulmacaya başlamasının 25. senesiymiş. video'yu izleyince, o koltuğa sanki bir bilgisayar oturtmuşlar gibi geldi.
demek ki bu memleket'te böyle adamlarda var dedirtiyor, helal olsun.
herif makina gibi sorunun başlamasıyla cevap vermesi bir oluyor, maşallah.
helal olsun başka diyecek söz bırakmadı.
adam sözlük gibi be sorunun ilk kelimesinde tak diye biliyor. bulmacanın insana neler kattığını gösterdi helal olsun.
tebrike şayan bir bulmaca müptelası. sevilen yarışma programı 'kelime oyunu'nda 9800 puanla hayrete düşürmüştür.
bulmaca merakından dolayı sorulara bu şekilde hızlı cevap verebildiğini açıklasa da ben bu adamın üstün zekalı olduğunu düşünüyorum. ve hızlı okuma becerisine sahip. hayretler içerisinde izledim ve takdir ettim.

bu arada 15 haziran cuma günü 'beyaz show'da olacak. merakla bekliyorum.
müthiş bir rekor kıran bulmaca meraklısı kişi. helal olsun. o rekor bir daha sittin sene kırılmaz.
an itibariyle beyaz show'da olan bulmaca ustası.
reel hayattaki sabit kanca karekterini biz insanlığa kanıtlamış yürüyen sözlük. ve ayrıca adına başlık açılmasını hak eden şahsiyet. beyaz show'da kahkaha atan yavşak kesime (herkez anladı)yerinde cevaplarıyla boş konuşmayan mükemmel insan.

evet dostum sen bunları hak edecek bir entry'e sahipsin.
An itibariyle kelime oyunu'nda yeniden boy göstermektedir.
uludag sözlük ün hemen transfer girisimlerine baslaması gereken adam görünümlü sözlük.
(bkz: kod adı 9800) adlı bir sinema filmi için başrole düşündüğüm değerli şahsiyet. ayrıca aynı hissiyatı yaşatan adamlar listesine devam etmek istersen şuradan devam et: (bkz: hasan doğru)
25 yılda şu seviyeye gelememiş olsaydı olay olurdu amk. 25 yıl aga, herif ezberden yapıştırıyo. ortaya olmayan bişeyi çıkarmak yok. amatör bi şair bile gözümde bundan fersah fersah ilerde.