bugün

Eğitimsizlikleri ve cahillikleri.

Ben ateist değilim ama ateizmi savunmaya kalksam bunlardan daha iyi savunurum amk.
abi bigbang yeaaa, darvin yeaa.
Ateist olduklarını sıklıkla dile getirince çok havalı olacaklarını sanmaları.

Ne büyük yanlış.
yapılan son araştırmalara göre nefes alamamaları.
Aslında bir kısmının deist, agnostik veyahut panteist olması.
allah değil ama başka bir yaratıcı güç var ve o yüzden karar verip ateist oldum diyen var içlerinde...
Eski ve yeni kozmozu izleyen kendini ateist ilan ediyor ülkede, standart şart.
işine gelecek şekilde araştırma yapmaları. Ayetten bir cümle cımbızlıyor sonra ben islam'ı yendim (ha şa) havalarına giriyorlar. Bunun bir öncesi bir de sonrası var sevgili heyecanlı ateist kardeşim. Öyle bir cümle ile olmaz bu işler.
gece uyurken baaazılarına feci koyuyomuşuz sıkıntı oymuş bence.
çoğunun ikiyüzlü olmasıdır.

--spoiler--
haber 1: abd, irak'ı tehdit etti.
yurdum ateisti: olur böyle vakalar, laylalaylay...

haber 2: israil,filistin'i taradı.
yurdum ateisti: umarım durulur bu savaş.

haber 3: arakanlı budistler, arakanlı müslümanlara zulmediyorlar.
yurdum ateisti: tüh tüh ! (samimiyetsizlik de var işin içinde tabi )

haber 4: işid, insanlara eziyet ediyor.
yurdum ateisti: gerçek islam bu !

--spoiler--
her ihtimale karşı göğüs kafeslerinde nefes bulundurmamaları.
güzel ülkemizde her şey mükemmelmiş gibi ateistlerin de mükemmel olmasını bekleyen nurcu artıklarının toplanıp ateistlere saldırdığı başlık.

Derdiniz ne olum sizin bu ateistlerle? Hayali dininize ve peygamberinize inanmadı diye nedir bu kin? Biri de neden islama muhalif oluyorsunuz yazmış, türkiye'de budizm karşıtı eylem mi yapalım amk? Ne gerizekalı insanlarsınız siz lan? Hayatımızın ağzına sıçan kurallar bütünü islam kaynaklı iken, nefretimiz neden islama olmasın? Bir ateistin dininizden bütünüyle nefret etmemesi büyük bir şey çünkü. Unutmayın ki; Kendi halinde yaşayan, kimseyi ötekileştirmeyen müslümanlarla sorunumuz yok. Sorunumuz sizin gibi kendi dinini empoze etmeye çalışan at kafalarıyla.
gerçek atesit olsun canımı yesin. 2-3 makale okuyup herşeyi eleştirmeleri beni bitiriyor. 5-10 kişi birleşmiş din eleştirisi yapıyorlar heyy allahım.
maymundan gelmediklerini kabul edememeleri .
birileri bu duruma
görsel

üç maymunu oynayınca, ister istemez 4. maymun devreye girer.
görsel
2 sayfadaki tüm entryleri okudum ve diyorum ki:

yurdum ateistlerinin en büyük sorunu böyle boktan, bu denli cahil ve beş para etmez teistlerin arasında yaşamak zorunda olmaları.

abd teisti bir nebze bizimkiler gibi çomar ama yine da arada çok fark var. halbuki avrupa teisti böyle mi, hele ki bir iskandinav teisti, uzakdoğu teisti. bizimkilerle kıyasladığın zaman onlar güneşte bizimkiler taaa anasının nikahından plütondan el sallıyorlar.

medeni ülkelerin teistleri bile başka. bizde ne yapalım işte çomarların arasında yaşam mücadelesi veriyoruz.

ha bu arada ben ateist değilim. bu çomarların ülkesinde samimi imanlı bir teist olmak bile zor, ateistlere gerçekten allah sabır versin.
ecdadından utanmaları.
Ateist değilim.

Yurdum insanı olarak ateistleri dert ettiğimiz kadar, kudüsü dert etmiş olsaydık, müslüman ve müslüman türk coğrasyasında oluk oluk akan kanı bir nebze de olsa durdurabilirdik. islamiyete zarar veren müslüman coğrafyasını kana bulayanlar ateistler yani inanmayanlar değil, öyle ya da böyle farklı dine mensup olsalarda inananlardır.
anthony flew, bu konuda şunları söyler:

"itiraflarda bulunmanın insan ruhuna iyi geldiğini söylerler. ben de bir itirafta bulunacağım: big bang modeli, bir ateist açısından oldukça sıkıntı vericidir. çünkü bilim, dini kaynaklar tarafından savunulan bir iddiayı ispat etmiştir: evrenin bir başlangıcı olduğu iddiasını. sadece evrenin bir sonunun ve başlangıcının olmadığını kabul ettiğimiz sürece, evrenin şu anki varlığının mutlak bir açıklama olduğunu savunabiliriz. ben hala bu açıklamaya inanıyorum, ama bunu big bang karşısında savunmanın pek kolay ve rahat bir durum olmadığını itiraf etmeliyim."
şöyle bir dünya haritasını eline al ve bak.
dünyada yolsuzlukların hesabı sorulmayan, çocuk gelin ve çocuk tecavüzlerinin yüksek olduğu, işçi ve kadın haklarının neredeyse olmadığı, eğitim ve bilimden tamamen kopuk ülkelerin resmi dini nedir ? (resmi din de ne oluyorsa artık)
gerek yahudiler, gerek hristiyanların yoğun olduğu ülkelerde yukarıda saydığım kepazeliklerin oranları çook düşüktür.

çook basit kişisel özgürlük konusu bir örneği ele alalım; sen mekke yada medineye gittiğinde yada tahrana gittiğinde sokakta bir kadın saçı açık dahi dolaşamaz fakat parise gittiğinde istediğin gibi giyinmekte özgürsündür. hatta londra sokaklarında şeriatla yönetilmek istiyorum diye eylem yapabilirsin. şimdi bunun tersini düşün... pardon sen düşünme.
işlerine gelince su içer gibi allah adını kullanmaya başvurabilmeleri.
fikri olup, beyni olmamasıdır. zira ateizm tüm doktrinleri özümseyip anlamış bir beyne sahip beden de şık duruyor. sadece poülerlik adına, farklı olmak çabasıyla etrafta dolaşmak beyinsizlik emaresidir.
Ateist geçinip aslında din düşmanı olmaları.

ikisini birbirinden ayıramayacak kadar beyinsiz olanları gırla.
Gizli müslüman olmalarıdır. Her türlü dini bayramı kurtlarlar. Ani bişey olduğunda istemsizce bismillah derler. iftar davetlerine en ön sırada giderler. Kandil şekeri yerler. Sonra da ateistiz derler ...
sırasıyla tevrati, incili okudum kafamda bazı karışıklıklar vardı ki kur'an sağolsun okudum ve ateist oldum. açıkçası günümüz teknolojisinin dünyanın baslangici, evrim, inanmasamda yaratılış, büyük patlama olaylarını tam olarak çözüme ulastiramayacagi kanaatindeyim. bundan dolayıdır ki bilim her zaman gelişir çocuklarımızın aklini dinle değil de gelişebilir olan bilimle çurutelim.

edit: en büyük eksiklik kendi benliğini ararken oluyor. ama atlatinca sizden kralı yok.
donsuz ve sapkın dincilerdir.
Ateist olunca kizlari daha kolay elde etme yalani.
Isin daha da garibi isede yariyor olmasi.
(Bolgesel unsurlar goz onunde bulundurulmalidir)