yunanlıları canı gönülden sevmiş olmamdır.Adamlar açık sözlü, merttirler.Yunan milleti bile pkk bayrağı açmaz, türkiye deki kadar türk bayrağı yakmazlar.Adamların bir düşmanlıkları varsa bile bu düşmanlık bellidir.

diyeceğim o ki yunanlıları kürtlerden çok seviyorum.

şimdi malın biri atlayacak ırkçı vb diyecek.Burası türkiye cumhuriyeti...Türkiye cumhuriyeti içerisinde pkk bayrağı açmanın bir cezası yoksa, apo posteriyle bdp mitingine gitmenin bu ülkede bir cezası yoksa evet ırkçıyım...
--spoiler--
diyeceğim o ki yunanlıları kürtlerden çok seviyorum
--spoiler--
ben tayyibi bile kürtlerden çok seviyorum. düşün artık.*
öğrencileri ve gençleri bilinçlidir. sık sık gider gelirim. anarşinin tozunu atinada yuttuk biz.
ben sana yunanlıları sevemezsin demedim adam olamazsın dedim.
devletlerinde demokrasi için, haklarını aramadaki cesaretleri taktire şayandır. direnişleri ile bizlere örnek teşkil etmelidirler.
göreceli tabi ki..
bana göre bir latin halkları birde bunlar..
bizim gibi ''ensesine vur, ekmeğini al'' tiplerinden değiller.. helal olsun valla.
sevilmez mi hiç, adamlar demokrasiyi icat etmiş, tiyatroyu bulmuş, kent devletlerine geçiş yapmış bir millet.
bir medeniyet olarak helllenistik medeniyet, bir çağa adını vermiştir.

yemekleri güzeldir.
müzikleri güzeldir.
içkileri güzeldir.
sohbetleri güzeldir.
kızları güzeldir.

daha ne olsun, ekonomileri de düzelsin, gidip yerleşilecek memlekettir yunanistan.
yunan vardır, yunanistanlı vardır ama, yunanlı yoktur. kaça kadar okuyorsunuz be kuzum?
(bkz: seviyorsan git konuş bence abi)
özellikle mavi gözlü olanlarını* diye devam etmesi gereken cümle.
torpille yaşamaya alışmış, asalak bir toplum. çalışmadan , üretmeden aşırı tüketen , her zeminde arkadan desteklenen yunanlıları zaten seven çok, bir de ben sevenler arasına katılmayayım.