bugün

kendi memleketimiz insanı hariç her ülkeye yardım etmek bu dönemde moda olduğundan olursa şaşırmam.
(bkz: yunan tohumu)
yakında camilerde cuma namazı sonrası yunanistan için sergi açarlarsa şaşırmayın. Bu hükümetten beklenir herşey.
geçen ay bodrum akyarlar'dan kos adasına yaptıpım seferde bir yunan kıza üstün seks performansımla vermiş olduğum hizmetten dolayı içim rahat. görevimi layıkiyle yerine getirdiğimi düşünüyorum. bence her türk erkeği böyle bir yardımı yunan dostlarımızdan esirgememeli. kızları gerçekten erkeğe aç..
yardıma ihtiyaçları varsa hiç düşünmeden yapacağımız katkıdır. Bizi diğer ülkelerden farklı kılanda budur yardıma ihtiyaç duyan birileri varsa kendimize bakmadan yardım ederiz hemde hiç karşılık beklemeden buda bizi dünyada kıymetli yapan bir değerdir. Genlerimizde var ne yapalım.
muhtemelen "bekle bizi yorgo" diyen soytarı şerefsiz demiştir bu sözü.
tarihi düşmanların dostluğu ancak bakanların nezdinde mümkündür. millet bazında asla! sayın dış işleri bakanı kendi cebinden verirse elbetteki yunana bir yardım söz konusu olabilir.
hile ve düzenbazlıkla hakkımız olan 12 ada ve irili ufaklı diğer adaları elimizden aldıkları için; o adalar girsin şimdi g*tünüze. kendi suyunuzda boğulun. t.c. israilden özür bekleyip ülkeye sırt çevirebiliyorsa atalarımızın kanlarıyla alının o toprakları elimizden çalan bir ülkeye yağmurlu havada su yok demelidir.
"12 adayı vermeden hiçbi yardım yardım yapmam. Bok yesin ibneler" denilesi entry.
yakında adaları bozdurup bozdurup harcıyacak memlekete vefa borcudur!ne vefası lan adalar zaten bizim hatta nette bunlara 5 er euro borç verelim geyikleri dönüyor ve fakat sadece lafta kalıcak tabi babayı alırlar.
her fırsatta her zaman türklerin kanını içen bu millete yardım değil köpeğimin bokunu bile vermem. çift kaşardan tost yunandan asla dost olmaz. bunların bize yardımı da sittin sene dokunmaz.
3 maç banko veririm, başka da bi s.km vermem!

edit: banko dediğime bakma lan, hepsi yatar onların .
yağmurlu havada su verilmemesi ve beş vurulup bir sayılması gereken durumdur.
Gönderilen yardımın Akdeniz'de sondaj çalışmalarına katılan makinelerin yakıtını karşılaması muhtemeldir.
israil denen yerin vatandaşı ya da yardakçısıysan normal bir durumdur. kıbrıslı rumları çıkarlarınız doğrultusunda kullanıyorsunuz yunanistanı kullanmanız pek garip olmaz.